Wpis z mikrobloga

@KomboteR: a ja popsioczę. Gra ma urok, ale jako gra typu mapa ekonomiczna w settlersach. Zanim dotrze się do werbowania najbardziej podstawowych jednostek to zabudujesz pół mapy. Skórzany pancerz dla zwykłego żołdaka który padnie w 2 sekundy? Buduj farmy, potem chlewnie, potem garbarnie, potem warsztat, surowców zbierzesz na to w godzinę. Potem to wszystko utrzymać innymi gałęziami przemysłu. Piekarnia, winiarnia, masarnia. Rozplanuj drogi.
Gra jest powooolna. Bardzo fajna jak wspomniałem jako
  • Odpowiedz
Gra ma urok, ale jako gra typu mapa ekonomiczna w settlersach. Zanim dotrze się do werbowania najbardziej podstawowych jednostek to zabudujesz pół mapy. Skórzany pancerz dla zwykłego żołdaka który padnie w 2 sekundy? Buduj farmy, potem chlewnie, potem garbarnie, potem warsztat, surowców zbierzesz na to w godzinę. Potem to wszystko utrzymać innymi gałęziami przemysłu. Piekarnia, winiarnia, masarnia. Rozplanuj drogi.

Gra jest powooolna. Bardzo fajna jak wspomniałem jako niby settlersi, ale nie jako
  • Odpowiedz
@KomboteR: Uczę się robić gry specjalnie po to, żeby zrobić jakiegoś porządnego RTSa bo to co robi np. Ubisoft to śmiech na sali.
  • Odpowiedz