Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie cieszy kiedy ojkofobicznym lewakom fajnopolakom nie udaje się srać na własny kraj, bo istnieją ludzie, którzy mieszkali lub podróżowali po świecie i potrafią docenić to, co mamy w Polsce czyli m. in. bezpieczeństwo, dobra edukację i nieźle funkcjonującą służbę zdrowia, a także inne rzeczy.

Ojkofobów prądem.

#polska #bekazlewactwa #fajnopolactwo #ojkofobia #truestory
WielkiNos - Zawsze mnie cieszy kiedy ojkofobicznym lewakom fajnopolakom nie udaje się...

źródło: temp_file1010205991695617100

Pobierz
  • 73
@Linnior88:

Wy znacie muzułmanów tylko z opowieści , ja tu mieszkam i w przeciwieństwie do pijanego ruska czy Polaka żaden mnie na ulicy nie wyzywał , oni są zbyt zajęci praca


Buahahahaha. 2/10 bo odpisuję w ogóle na te wymiociny. I to zrównywanie nas z ruskimi, ach...

Zostań tam gdzie jesteś, wśród "pracowitych hebanowych książąt", u łaskawego Pana Niemca za piecem, co nie musi leczyć kompleksów na punkcie kasy, bo już
@Idzpanwjaro: oho prawicowy bełkot zawsze spoko
Nie chciałam zaczynać ale skoro ktoś wytacza ciężkie działa to ja też , w porównaniu do przeciętnego araba to polski facet dosłownie śmierdzi , oni myją tyłek po każdym sraniu depilują całe ciało robią sobie brwi zawsze pięknie pachną , nie piją
Śmieszne jak próbujesz poniżyć ludzi których nie znasz
A ponizej psa to jest polka w Polsce , ile razy czytałam jak polak pisze
@Idzpanwjaro: to co ty opisujesz to życie kobiet z Pakistanu kraju podobnego do Indii , w krajach arabskich baba jest prawie święta , facet na nią zarabia wozi wszędzie gdzie chce kupuje drogie prezenty , jedyna jej praca to rodzić dzieci i gotować
Arabki to są traktowane akurat jak małe rozpuszczone księżniczki
@Idzpanwjaro: i zastanawia mnie czemu Polacy faceci są tak łysi i zaniedbani skoro oni w przeciwienstwie do arabów nie utrzymują nawet swoich żon ani dzieci , arab nie dość że zarabia na całą rodzinę to jeszcze ma kasę na to żeby samemu się zrobić na bóstwo
@Idzpanwjaro: i zastanów się dlaczego tyle polek przechodzi na islam i zaczyna nosić burkę , dlatego że dla nich nawet zakryć się jest łatwiejsze niż życie z polakiem , który ma stosy wymagań i nic do zaoferowania a znaleźć męskiego Polaka , który zarabia na rodzinę i się dla niej stara graniczy z cudem
@Linnior88: no to wystawiłaś rzeczywiście ciężkie działa xD wyzywasz swoich ziomków i zaklinasz rzeczywistość

nie no...nie wierzę, musisz być jakimś trollem... a jeśli nie, to powodzenia :D

Bez jaj teraz... szczerze życzę Ci, żebyś sobie znalazła takiego pachnącego araba, co cię będzie rozpieszczał jak księżniczkę i zapierniczał w pocie czoła na to, żebyś mogła żyć w diamentowej klatce.

Czas pokaże, kto miał rację, tylko że dla takich jak ty będzie już
@Idzpanwjaro: bycie z Polakiem niestety to najgorszy mix , wymaga płacenia po równo jak Niemiec i równouprawnienia ale jednocześnie nie szanuje tak kobiet jak Niemiec , któremu nie przeszkadza naturalność i włosy na ciele , jednocześnie polak także mając w sobie arabski szowinizm do kobiet nie posiada naturalnie tradycyjnych cech dla szowinistów jak zarabianie na rodzinę czy obrona kobiety i dzieci
@WielkiNos: Może to dziwne, ale ten kraj rzeczywiście nie jest taki zły do życia pomimo 60%(na oko) podatków i wszechobecnego złodziejstwa. Wypadałoby się jeszcze osiedlowych sebiksów i piratów drogowych pozbyć i byłoby całkiem przyjemnie. Niestety nadchodzi fala zepsucia z zachodu i różnych fanaberii ideologicznych po "otworzeniu" się Polski na tę zgniliznę za sprawą Tusków. Póki co jeszcze jest to uśpione bo mamy mały paraliż ustawodawczy przez sprzeczność ideologii rządzących (Tusk z
@Idzpanwjaro: a powiedz mi co to za interes żyć z Polakiem ? Facet cię traktuje z podobnym szowinizmem co arab ale z tą różnicą , że facet nie traktuje cię jak kobietę , nie zarabia na ciebie , nie broni nie dba
W polskiej kulturze jest przekichane kobieta ma się nadal zachowywać jak delikatna posluszna kobieta z tą różnicą że facet nie widzi , że on też powinien się zachowywać jak
@Idzpanwjaro: właśnie propagandę wrogości to siejesz ty , mam wielu znajomych arabów i żaden nie jest taki jak ty wymyślasz , mam wrażenie że ty cechy Polaków przypisujesz im
Ja znam 2 Irakijczyków , 2 Turków i albanczyka
Wszyscy z nich są wspaniałymi ludźmi rodzinnymi i traktują kobietę wspaniale
@Linnior88: Jak już mówiłem, wychowałem się wśród muzułmanów. Żyję i żyłem dzielnicach, gdzie jest ich sporo. Przez całe życie poznałem zarówno mnóstwo młodszych jak i starszych. Nawet raz za młodu chodziłem z turczynką...aż dostałem #!$%@? od jej braci na zlecenie jej taty i się skończyło.

Są wśród nich generacje bardzo fajnych ludzi. Zdarzą się np. fajni Turcy albo Irańczycy, zwłaszcza ci starsi. Sam miałem też spoko kolegów i jednego przyjaciela, z