Wpis z mikrobloga

@Fipaj: możesz nie płacić podatków, nie mieć dróg, opieki zdrowotnej, społecznej, wojska i policji a jak Ci się domek zapali przez instalację elektryczną którą na lewo pociągnąłeś to będziesz #!$%@?ł z wiadrem.
  • Odpowiedz
  • 2
@aarahon: chodzi o podatki związane z tak zwanym "zielonym ładem", a nie te, z których finansuje się policję, wojsko, drogi, opiekę zdrowotną, etc. Nie spłycaj tematu, mkay?
  • Odpowiedz
@Fipaj: ale ja nie spłycam tematu. Po prostu nie wiem gdzie stawiasz granicę między życiem w sprawnie działającym, czystym państwie a republiką bananową bez realnej władzy.
  • Odpowiedz
  • 2
@aarahon: spłycasz, zestawiasz istotne kwestie z eko-terroryzmem implementowanym w kretynizmie zwanym "zielony ład". I dla jasności - nie mam nic przeciwko temu by dbać o środowisko, ale nie podług metodologii proponowanej przez wspomnianych eko-terrorystów.
  • Odpowiedz
spłycasz, zestawiasz istotne kwestie z eko-terroryzmem implementowanym w kretynizmie zwanym "zielony ład".


@Fipaj: bo granica leży pomiędzy nimi ;)

I dla jasności - nie mam nic przeciwko temu by dbać o środowisko, ale nie podług metodologii proponowanej przez wspomnianych eko-terrorystów.


@Fipaj: chcesz zakazać lotów samolotem żeby nie generowały ogromnych ilości CO2?
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon:

chcesz zakazać lotów samolotem żeby nie generowały ogromnych ilości CO2?

Nie, jestem biegunowo odległy od tego typu debilizmów, tak samo jak "stref czystego transportu" i podobnych, równie "mądrych".
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: gdzie ja coś takiego napisałem? Czemu ma służyć ta prymitywna manipulacja? Ale skoro tak to ty zapewne wszystkie osoby ze społeczności LGBT masz za pedofilów bo akurat jeden taki przypadek się zdarzył więc generalizowanie jest spoko. Wiesz co typie, weźże się rozpędź i tym swoim pustym jak synagoga nocą łbem walnij w coś ciężkiego - rozumu ci od tego nie przybędzie, ale za to zrobisz coś zabawnego.
  • Odpowiedz
gdzie ja coś takiego napisałem? Czemu ma służyć ta prymitywna manipulacja?


@Fipaj: no właśnie, czemu ma służyć ta prymitywna manipulacja z Twojej strony?
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: to ty tutaj manipulujesz, nigdzie nie napisałem, że zezwalałbym na palenie w piecu podkładami kolejowymi przy czym zwracam uwagę, że używanie ww. jest tak samo szkodliwe jak spalanie plastyku.
  • Odpowiedz