Wpis z mikrobloga

Dajecie wiarę, że znajdą się wykopki, które uważają, że to GW "zaorała" Stanowskiego?

Ja rozumiem, że Ksysia można nie lubić i że nie raz używał chłopskiego rozumu i gadał głupoty, ale głoszenie, że Wyborcza jest górą w tym konflikcie zakrawa o minimum łagodne upośledzenie XDD

A potem taki wykopek sie śmieje z mariuszy z Brighton i ma się za intelektualistę XD

#kanalzero #wyborcza #stanowski
  • 25
  • Odpowiedz
@NetworkCartoon: Myślę że upraszczanie widowni kanału 0 do „Mariuszy z Brighton” pomimo fajnych programów (chociażby bracia Łysolec 😂 i program Matczaka) to celowe wypaczanie. Różni ludzie oglądają kanał 0 i różni ludzie oglądają normalna TV.
Ale kategoryzować trzeba, bo tak się robi.
Dziś widziałem wpis że w nowym materiale o wyborczej Stanowski popiera TV Republika 😂. No i ja już nie wiem czy to celowe działanie czy ktoś nie ogląda z
  • Odpowiedz
Wyborcza uprawia dziennikarstwo śledcze i reportaże bardzo drogie w realizacji w dużym formacie


@kupuje_bulki_w_almie: Wyborcza uprawiała dziennikarstwo śledcze, teraz to praktycznie zarzucili. No i te tezy Wyborczej i zarzuty w stosunku do Stanowskiego są co najmniej bzdurne. Stanowskiemu można dużo zarzucić i merytorycznie, ale oni tego w ogóle nie zrobili tylko czepiali się słówek i żartów jakby to było na serio. Jaki to ma związek z dziennikarstwem śledczym?
  • Odpowiedz
  • 8
@miki4ever nie są, po prostu jesteś skrajnym hejterem zakolaka, i mimo, że wiesz że tutaj gw nie da się obronić to idziesz w zaparte

No chyba, że jednak sam w to wierzysz - wtedy diagnoza z góry

Czy to opcja 1 czy 2, już więcej nie odpiszę, bo to jakbym chciał kota uczyć liczenia pochodnych

Z fartem!
  • Odpowiedz
Krzysztof pisowsko Stanowski robi pudelka i mizia się z Natalia Janeczko czy jakoś tak


@kupuje_bulki_w_almie: lepiej robić pudelka, niż gówno wyborcze xD artykuły z bólem dupy, że Dudu nie ułaskawił matki, nie ułaskawił jej z tego, że dźgnęła typa nożem w plecy xD albo typ co sobie pysk pomalował na czarno i gadał o urojonym rasizmie xD to jest to dziennikarstwo śledcze GW? xD
  • Odpowiedz
@LordAxe82 lata doświadczeń. Ale też widzę, że wiek już nie ten, bo gubię wątki. W drugim trolluje w drugą stronę(jako fanboy Stano) i już mi się pomieszało co komu pisałem…
  • Odpowiedz