Wpis z mikrobloga

@nickjuzmam: nie mam pojęcia jaka jest Twoja historia, ale musisz być turbogamoniem jeżeli pytasz o takie rzeczy. Testy psychologiczne mają mniejwięcej określić Twoją osobowość co może dać Tobie wiele cennych wskazówek odnośnie samego siebie. Jeżeli chcesz na nim oszukiwać to moja diagnoza jest taka: syndrom Delbrücka
  • Odpowiedz
@nickjuzmam: idź na żywioł, po prostu. Ten test jest tak skonstruowany, że nie oszukasz. Pytania się powtarzają, choć nieco inaczej sformułowane. A jest ich jakieś 500. Moim zdaniem warto jeżeli zastanawiasz się co z Tobą nie tak i z której strony podejść
  • Odpowiedz
@suchybezkicek: @nickjuzmam Minnesocki test osobowości z lat 70tych, w skrócie MMPI-2. Też ma kilkaset pytan, niektóre się powtarzają, są pytania kontrolne, i łatwo wykryć nim skłonności maniakalne, psychopatyczne, depresyjne etc. W necie nie widzę nic konkretnego o tym teście Brzezińskiego
  • Odpowiedz
@nickjuzmam moj terapeuta powiedział, że on ma się nijak do tego, jacy naprawdę jesteśmy bo robisz go pod określoną emocją, jak będziesz #!$%@? zrobisz inaczej niż jak będziesz szczęśliwy, mi wyszły prawie wszystkie zaburzenia osobowości w tym teście i skłonność do uzależnień, także powodzenia
  • Odpowiedz
  • 0
@asadasa: Pytania typu czy się denerwujesz w nowych sytuacjach, czy zdarza ci się być agresywnym itd. Odpowiedzi od nigdy po zawsze. Chodzi mi o to jaki klucz jest stosowany w takich testach, jakie bywają pytania kontrolne
  • Odpowiedz