Wpis z mikrobloga

nie możesz jej zmisgenderować


@Polinik: nie zaczynam zdań z małej litery a jak je kończę to stawiam kropkę więc albo nie jest to nic co napisałem albo jest wycięte z pominięciem słów.

Merytoryczne argumenty się kończą, że idziesz w agresywny język i próby sprowokowania mnie do pyskówki?


@Polinik: nie, zadałem pytanie którego treść odnosi się do tego co robisz. Jak widać słusznie patrząc po tym co napisałem powyżej.
  • Odpowiedz
@Dolan: myślę że przeciętny psychiatra nie byłby w stanie ustalić jak identyfikuje się osoba która zmienia tożsamość płciową w zależności od jej zachcianek którą może być na przykład chęć negowania zdania psychiatry.
  • Odpowiedz
@Dolan: to naucz się wyrażać prosto swoje myśli. Ale wracając do tematu - psychiatrzy znają ten problem i spotykają się z przypadkami gdzie biologiczni mężczyźni rzeczywiście czują się kobietami i z tą płcią się identyfikują, przy czym to rzeczywiste i prawdziwe odczucie. W przypadku kobiet zjawisko to zachodzi kilka razy rzadziej, stąd moje pytanie - czy uważasz że ona udaje taką kobietę czy co?
  • Odpowiedz
@Aokx: ja wiem że to ma być meme, ale w języku polskim "jej" używane jest także w stosunku do osoby - tej osoby, jej, bo osoba jest rodzaju żeńskiego. Zresztą, wymyślać nowe formy -heheszki, używać nowych form - też heheszki, no nie dogodzisz
  • Odpowiedz
@SmoQ89: Masz nieaktualne info. Nowe rozporządzenie o sposobie obowiązkowej służby wojskowej jest właściwie płciowo neutralne. Więc kobitki również.
  • Odpowiedz
@SPACE_MARINE: ty na pewno bo właśnie udowodniłeś a skoro to udowodniłeś można stwierdzić że nie potrafiłbyś jej rozpoznać więc nie możesz się wypowiadać w tym temacie ;)
  • Odpowiedz