Wpis z mikrobloga

Dodatkowo napisali "Rodzina i bliscy zmarłego zostali powiadomieni" czyli był zdala od rodziny, oraz dodatkowe zapewnienie że zmarł w czasie wolnym od służby.


@hub_bub: To też mi w tym komunikacie śmierdzi.
  • Odpowiedz
@hub_bub:

Natomiast polski komunikat jest zastanawiający, bo napisali że generał umarł niespodziewanie z przyczyn naturalnych. Z przyczyn naturalnych to się umiera jak ma się 80 lat, a jak ktoś jest generałem to raczej nie ma więcej niż 60?

Generałem się jest do końca życia.

tak zdaje, ale rzadko kiedy podaje się że ktoś umarł z przyczyn naturalnych mając 50-60 lat. Z reguły media informują, że zmarł na zawał serca, udar mózgu
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus: nie złapałem zarzutki, bo nie biorę za pewniaka kacapskiego tweeta tylko poddaje pod wątpliwość polski komunikat. Jakby polskim służbom zależało na rozwianiu wątpliwości, to podaliby teraz miejsce i faktyczną przyczynę śmierci

Podałeś stronę, gdzie faktycznie starzy ludzie umierają i tam przyczyny naturalne są jak najbardzej ok. Są też narkomani w przypadku których często się podaje przyczyny naturalne, zeby uszanować rodzinę zmarłego.

Generałem się jest do końca życia.


@lycaon_pictus: Gen.
  • Odpowiedz
@hub_bub:

Nie mogę nigdzie znaleźć informacji ile miał lat.

Też szukałem i nie widziałem, ale wiek co by zmienił?

Podałeś stronę, gdzie faktycznie starzy ludzie umierają i tam przyczyny naturalne są jak najbardzej ok.

Od mniej więcej 40 roku życia mężczyźni zaczynają masowo umierać, a to na raka, a to na zawał. To wchodzi wszystko w przyczyny naturalne.
  • Odpowiedz
@prezi3 i jak tam, wyjaśniło się już? Bo tego samego dnia podobno lawina zabiła polskiego żołnierza wojsk specjalnych ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeśli połączymy fakty....
  • Odpowiedz