Wpis z mikrobloga

Mircy, taka sytuacja (obserwowałem na żywo)

Macie dziewczynę, która z Wami zrywa, bo chce się por*chać z jakimś patusem. Po tygodniu odkrywa, że patus to jednak patus, więc przychodzi do was, żeby do Was wrócić.

#tinder #zwiazki

No i pytanie:

Przyjmujecie ją?

  • Tak 5.8% (331)
  • Nie, to zwykły szon 88.6% (5059)
  • Nie, choć nie uważam jej za zwykłego szona 5.7% (323)

Oddanych głosów: 5713

  • 39
  • Odpowiedz
  • 2
@Disscord93: no właśnie wczoraj napisałem coś podobnego, choć o innej sytuacji i że p0lka to szon, to mnie mirki wyśmiały, to chcę zbadać ankietą ilu ludzi to cucki, a ilu myśli tak jak ja.

Generalnie w tej historii ten chłop ją przyjął, to było w Holandii jak byłem tam jako pracownik sezonowy. Ja bym się brzydził jej potem dotknąć xd Ten co ją posuwał też się śmiał z tego co ją
  • Odpowiedz
@macan: po prostu przestaje mnie obchodzić jej los. Grzecznie odmawiam utrzymywania dalszej bliżej relacji, ale też nie robię scen z blokowaniem. Dobrze się bawię, uśmiecham do innych, może próbuję po jakimś czasie z kimś innym. Kieruje moje myśli na kreatywne spędzanie czasu.
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: no właśnie, co w tej sytuacji oznaczało by rozstanie xD następnym razem nawet sobie głowy nie będzie zawracać takimi drobnostkami tylko w razie sukcesu płynnie przejdzie do kolejnego patusa xD
  • Odpowiedz