Wpis z mikrobloga

Idol wykopków giertych - mdleje przy próbie aresztowania, następnie ucieka z kraju do Włoch. Tak zachowuje się człowiek, który nie zrobił wału na 80 milionów.

W tym samym czasie wykopki spekulują o symulacji choroby, ucieczce z kraju ale Pan Ziobro pseudonim SZEF., pomimo swojego stanu (walki z nowotworem), wychodzi rozmawiać z dziennikarzami.

To są właśnie te detale.

#neuropa #bekazlewactwa #sejm #prawo
PatrycjaKaszana - Idol wykopków giertych - mdleje przy próbie aresztowania, następnie...

źródło: GJoRjRnXEAAft2q (1)

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@trupiaczacha: wrzucasz na potwierdzenie słowa jakiegoś gościa który ma filmy z tytułami "Ziobro symulant" xd no faktycznie obiektywne źródło. Pokaż mi wypowiedź Wójcika o wyciętej krtani.

Poza tym Twój komentarz to dosłownie cytowanie tego tucznika fajnopolaka z YT, którego linkujesz. Rozmawiam z botem czy jak?
  • Odpowiedz
@Kryspin013: ale przecież ja nie napisałem że to źle że Pana Ziobry dom przeszukują. Napisałem tylko, że idol wykopków kryształowy giertych to niewinny tchorz, a Pan Ziobro to szef bo walczy z nowotworem i nie ucieka do Włoch przed odpowiedzialnością. Bo przecież wyrok w sprawie Szefa Ziobry już wydany prawda?
  • Odpowiedz
@trupiaczacha: dobra bo już widzę kolejne stadium urojeń xD przypaliło Ci chyba zwoje po tym jak dokonała się kompromitacja fajnopolaka xdd i kłamstwa zostały obnażone.

Właśnie dlatego codziennie rano wstaje patrzę w lustro i jestem wdzięczny za to, że nie jestem fajnopolakiem xD
  • Odpowiedz
To są te detale fajnopisowcu


@Tylko_Seweryn: nie używaj określenia "fajnopisowiec", bo nie ma nic fajnego w byciu pisowcem - żyjesz w oblężonej twierdzy, najlepsze lata RP są już za tobą, przyszłość maluje się w ciemnych barwach, UE cię niewoli, Państwo Polskie upada, sam jesteś niewykształcony, prawdopodobnie już stary, jesteś prześladowanym katolikiem. Naprawdę nie widzę w tym nic fajnego.
  • Odpowiedz