Wpis z mikrobloga

"Jeszcze masz taki głupi szyderczy śmiech, nie?"
Może to nie popularna opinia, ale lubię MotoMoto jako uczestnika hotelu. Uważam, że jest toksyczny, ale mimo wszystko sprawia, że ten sezon ogląda się bardzo dobrze.
Może nie przeszkadza mi, aż tak bardzo jego toksyczność, bo mam kilku znajomych, którzy nie potrafią warzyć słów i się do tego przyzwyczaiłem.

#hotelparadise
  • 9
  • Odpowiedz
@mdlejtecole: ja też go "lubię"
Ten program to odmożdżacz i im więcej się dzieje tym lepiej. Szkoda Luizy, nie pochwalam jego zachowania ale nie mam do niego takiego wstrętu jak do obsranca na którego widok aż mnie mdliło. Moto Moto się ogląda czasem z niedowierzaniem ale też z lekkim uśmiechem na twarzy. Sorry, no tak mam
  • Odpowiedz
@mdlejtecole: lubisz jak ktoś miesza cię z gównem? Ja tam nigdy nie pozwalałem na to, by znajomi się tak do mnie odnosili. Co z tego, że Luiza mu zwróciła uwagę skoro za chwilę za nim lata (ʘʘ) ona go tylko utwierdza w tym, że bycie zjebem jest opłacalne.
  • Odpowiedz
@mdlejtecole: uwierz mi, że Ci znajomi by się tak nie odezwali do kogoś nad nimi np. szefa, a wiesz czemu? Bo jego szanują i może nawet się obawiają, a do Ciebie tego szacunku nie mają jeśli walą w Ciebie jakimiś toksycznymi tekstami mającymi Ciebie ośmieszyć. Jeżeli do Ciebie tak nie mówią to ok, a jeżeli tak to masz się nad czym zastanawiać.
  • Odpowiedz
  • 1
@Georegik: no na pewno szkoda. Wydaje mi się, że problem też jest taki, że z tego co my widzimy na ekranie to ona nie potrafi dobrze uargumentować Bartkowi tego co źle robi. Co powoduje, że Bartek żyje w przekonaniu, że wszystko robi ok.
  • Odpowiedz
@mdlejtecole: i napewno nie pokazują nam ich dobrych chwil. Takie jednostki działają na zasadzie przyciągania i odpychania. Większość sytuacji jakie widzimy w tych 40 minutach to odpychanie a bankowo, daje sobie głowę uciąć, Moto Moto jest też dla niej milusi i ją mami bo tak właśnie toksyki utrzymują przy sobie ofiary. Może jakby więcej pokazywali takich sytuacji bylibyśmy w stanie zrozumieć bardziej Luizę i jej chęć jednak pozostania z nim w
  • Odpowiedz
@Georegik: trochę by ogarnął charakter, więcej kultury i szacunku i dobrze by na tym wyszedł, plus rozmowa o tym z czym mają problem w parze, bo fajnie się o oglądało jak dobrze czas spędzali, żartowali itp. Bez fochów i dram
  • Odpowiedz