Wpis z mikrobloga

#wedkarstwo
W połowie lutego szwagier zabrał mnie na ryby. Wcześniej na rybach byłem raz, jak miałem 11 lat. Tak mi się wędkarstwo spodobało że kupiłem podstawowy sprzęt, przygotowałem się do egzaminu na kartę wędkarską, a w między czasie jeździłem na ryby jak tylko miałem czas. Nieporadnie to nieporadnie ale dziś złowiłem swojego pierwszego szczupaka i postanowiłem się tym pochwalić ()
aarahon - #wedkarstwo 
W połowie lutego szwagier zabrał mnie na ryby. Wcześniej na ry...

źródło: IMG_8879

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon "przygotowałem się do egzaminu na kartę wędkarską," stary jaki egzamin xd Płacisz i wystawiają Ci kwit do urzędu powiatowego xd
  • Odpowiedz
  • 2
@klefonafide: no cóż, w szoku byłem że coś złapałem. Nie zakładałem że w ogóle coś złapię więc przy sobie miałem tylko wędkę, pudełko z przynętami i gruntownik do spławika. Nie chciałem go męczyć i wpuściłem do wody, Może się z nim spotkam jeszcze, to akwen 10 km od mojego domu, akurat taki żeby po pracy przyjechać.
  • Odpowiedz
Ryby drapieżne nie istnieją. To spisek żydów żeby nakręcić sprzedaż sprzętu spiningowego. Na tyle dziadostwo co utopilem to powinno coś kiedyś wziąć.
  • Odpowiedz
  • 2
@Apdl: owszem, często tak jest ale moja natura nakazuje mi spełnienie warunków z mojej strony i nie #!$%@? się ani nie #!$%@? drugiej strony. Co panowie w kole wędkarskim zrobią to mnie nie obchodzi bo nawet jeśli nie sprawdzą mojej wiedzy to ja ją z grubsza posiadam. Ukończyłem e-kurs na stronie okręgu mazowieckiego, zrobiłem wszystkie testy po kursie i uzyskałem certyfikat potwierdzający że posiadam wiedzę dzięki której panowie w kole wystawią
  • Odpowiedz