Wpis z mikrobloga

Obudziłam się nie mogę spać śniło mi się że poszłam na przystanek i jakiś typ nie miał odblasku i przyjechała policja i zaczęli się bić i rzucił we mnie latarnią i zrobiła się z tego wielką bójka, co najlepsze wyszłam z tego snu świadomie, zczailam że to sen i zaczęłam krzyczeć i próbować się obudzić i się udało, zwykle odkrywam wtedy że dre mordę na jawie też a nawet wiem czemu mi się to przyśniło otóż parę dni temu byłam w galerii krakowskiej z dzieckiem na piętrze przy resto i tam byłam świadkiem jak ochrona pacyfikowała kolesia takiego sebixa z kolegą i konflikt narastał, on zaczął się do niech drżeć żeby podali nazwisko oni że nie on że Polaka chcą bić i zaczęłam bardzo mocno myśleć o powrocie do ochrony, ochroniarzy było trzech w tym jedna kobieta chyba tylko dla ozdoby, w ogóle nie pilnowała broni na pasku, a ja kątem oka obserwując byłam zwarta i gotowa i poczułam taka wielką chęć by ją zastąpić, czułam że stanie jej się krzywda, pracowałam już w ochronie myślałam o tym długo i pewnie przed snem i dlatego tak mi się śni #sny motyw z wychodzeniem snu wzięłam pewnie z #lego #dreamzzz bo mój syn zaczął oglądać to nałogowo jak ludziki LEGO w mieście zaczynają śnić multiplayer I odkrywają swoje senne tożsamości na przykład że nauczycielka jest King kongiem w snach i przestał terroryzować miasto dopiero jak na jawie poczuła się zauważona #film swoją drogą całkiem spoko serialik 20minutowy dla dzieci o oreonautach i oscylujący wokół tematyki świadomego śnienia i mierzeniu się ze swoimi słabościami chociaż wybitny to on nie jest ale jak na uniwersum LEGO to spoko i ujdzie w ogóle to odkryłam że kobietyvbarfziej formalnie lubią się zwracać i ja jestem chyba wyjątkiem i nie pasuje do swojego stada bo wolę nawijke bez kija w dupie i porównania przenośnie i inne takie triki jezykowe
  • 2
@KingaM: Masz, za darmo: .,.,..,.,...,.,.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,................,,,,.,..,..,,,,,,,,,,,,,,.,.,.,...,..,....,.........,..,.,...,.,.,..,.,.;.,.,:.,...,...,..,::;.,.,,,..,.,.,,.....,.,-.,..,.,.--.,.,..,.,;;,.,....,...,.,.,..,.,...,.,.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,................,,,,.,..,..,,,,,,,,,,,,,,.,.,.,...,..,....,.........,..,.,...,.,.,..,.,.;.,.,:.,...,...,..,::;.,.,,,..,.,.,,.....,.,-.,..,.,.--.,.,..,.,;;,.,....,...,.,.,..,.,...,.,.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,................,,,,.,..,..,,,,,,,,,,,,,,.,.,.,...,..,....,.........,..,.,...,.,.,..,.,.;.,.,:.,...,...,..,::;.,.,,,..,.,.,,.....,.,-.,..,.,.--.,.,..,.,;;,.,....,...,.,.,..,.,...,.,.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,................,,,,.,..,..,,,,,,,,,,,,,,.,.,.,...,..,....,.........,..,.,...,.,.,..,.,.;.,.,:.,...,...,..,::;.,.,,,..,.,.,,.....,.,-.,..,.,.--.,.,..,.,;;,.,....,...,.,.,..,.,...,.,.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,................,,,,.,..,..,,,,,,,,,,,,,,.,.,.,...,..,....,.........,..,.,...,.,.,..,.,.;.,.,:.,...,...,..,::;.,.,,,..,.,.,,.....,.,-.,..,.,.--.,.,..,.,;;,.,....,...,.,.,..,.,...,.,.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,................,,,,.,..,..,,,,,,,,,,,,,,.,.,.,...,..,....,.........,..,.,...,.,.,..,.,.;.,.,:.,...,...,..,::;.,.,,,..,.,.,,.....,.,-.,..,.,.--.,.,..,.,;;,.,....,...,.,.,..,.,...,.,.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,................,,,,.,..,..,,,,,,,,,,,,,,.,.,.,...,..,....,.........,..,.,...,.,.,..,.,.;.,.,:.,...,...,..,::;.,.,,,..,.,.,,.....,.,-.,..,.,.--.,.,..,.,;;,.,....,...,.,.,..,.,...,.,.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,................,,,,.,..,..,,,,,,,,,,,,,,.,.,.,...,..,....,.........,..,.,...,.,.,..,.,.;.,.,:.,...,...,..,::;.,.,,,..,.,.,,.....,.,-.,..,.,.--.,.,..,.,;;,.,....,...,.,.,..,.,...,.,.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,................,,,,.,..,..,,,,,,,,,,,,,,.,.,.,...,..,....,.........,..,.,...,.,.,..,.,.;.,.,:.,...,...,..,::;.,.,,,..,.,.,,.....,.,-.,..,.,.--.,.,..,.,;;,.,....,...,.,.,..,.,...,.,.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,................,,,,.,..,..,,,,,,,,,,,,,,.,.,.,...,..,....,.........,..,.,...,.,.,..,.,.;.,.,:.,...,...,..,::;.,.,,,..,.,.,,.....,.,-.,..,.,.--.,.,..,.,;;,.,....,...,