Wpis z mikrobloga

@vstol: Nie od czerwca tylko od kwietnia, bo wtedy mija termin wprowadzenia w życie nowych regulacji, i nie "nie będzie spełniać wymagań BHP" tylko nie będzie spełniał sugestii. Wszystkie cechu krzesła wymienione w rozporządzeniu są określone jako "powinien" a nie "musi", więc może to być równie dobrze taboret.
@funeralmoon: my mieliśmy taką, która twierdziła, że "pięciu chłopów w biurze, a ja będę po kebaba latała do bramy". Było dokładnie 200 metrów, zmierzyłem. Zamawiało zawsze koło 5 osób i chodziliśmy po kolei. Raz poszedł nawet koleś, który akurat tym razem nic nie brał. Poszedłem zapłacić i wziąć tylko swojego kebsa, a im powiedziałem, żeby dogadywali się z wielmożną panią.
@120_Dni_Sodomy: XD true. Z tego co często widać w różnych komentarzach- ta „tradycja” płacenia przez faceta nadal w wielu kobietach jest silna. Wzięła się ona (chyba) stąd, że kiedyś po prostu baby nie miały za bardzo swoich zasobów (moja teoria, nie szukałam informacji). Ale te czasy minęły i wg mnie tak samo kobieta jak i facet mogą zapłacić cały rachunek lub mogą go podzielić. Nie uznaję tego, że ktoś „powinien, bo