Wpis z mikrobloga

#blik #oszukujo #afera #polityka #policja

To co się ostatnio dzieje z tymi oszustami to jest jakiś dramat. W moim środowisku na przestrzeni ostatnich tygodni słyszałem już o kilku - kilkunastu próbach oszustwa. Mi samemu wkradli się na konto fb i pisali po znajomych o hajs. Jakieś dwa tygodnie później dzwonił do mnie telefon z oszustem który chciał żebym zakładał jakieś konto gdzieś.
Dlaczego o tym jest tak cicho? To powinna być afera przynajmniej na skalę dopalaczy kiedyś. Przecież oni mają jakieś właśne call center potworzone XD
Dlaczego Państwo i policja się tym w ogóle nie zajmuje?
#!$%@? mnie to i ta ślamazarność służb w takich sprawach.
Może na wykopie uda się to nagłośnić.
  • 3
  • Odpowiedz
To powinna być afera przynajmniej na skalę dopalaczy kiedyś.

Dlaczego Państwo i policja się tym w ogóle nie zajmuje?


@sirupussimplex: może lepiej nie, jak się zaczęli zajmować dopalaczami to efekt był taki, że ludzie zaczęli umierać a sklepy dalej działały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@sirupussimplex: Ja codziennie widzę na fb oszustwa w sponsorowanych reklamach. Reklamują jakieś inwestycje, baltic pipe, elektrownie, krypto i co tylko. W reklamach wykorzystują wizerunki polityków, Muska i... Cejrowskiego :D
Wszystkie strony robione na 1 kopyto, formularz pyta o imię, nazwisko, maila i telefon. W tym ostatnim czasem nawet są zbyt leniwi, żeby zmienić i domyślny kierunkowy w formularzu jest do ruskich (+7) :D
  • Odpowiedz