Wpis z mikrobloga

@DROBNY_PIJACZEK: bo miała jakiś zjazd po alkoholu. Łatwe pieniądze od Europejczyków i z drugiej strony biedna Kambodża, gdzie ludzie nie mają co do garnka włożyć spowodowały, że zrobiło jej się smutno albo nawet miała paranoje.
  • Odpowiedz
@pazera: nie, ona zaczęła dramatyzować bo 100 dolarów to dużo my widzowie nie zdajemy sobie sprawy jak trudno się żyje w Kambodży. Zaczęła mówić do kamery żebyśmy nie ufali adamowi i że ona nie jest singielką tylko kłamała bo Adam ją o to prosił.
  • Odpowiedz
@Miskagnoju: azjaci nie mają jakiegoś enzymu i czasami po alko mają jazdy bo im się alkohol nie rozkłada jak nam białym. Co może powodować paranoje, białe gorączki itp.Dobrze jest to wytłumaczone w książce Biała gorączka Jacka Hugo-Badera jak piszę o azjatyckich plemionach u ruskich, a tez gdzie indziej o tym czytałem.
  • Odpowiedz
@Ggggghhhhhh: Zaczął się płacz jak ten gośc wpadł do baru pod koniec i zaczął ja wypytywać kim jest Lucek i co robią. Moim zdaniem to jakiś jej popychacz/sugardaddy albo właściciel baru.
  • Odpowiedz
@Gaclawski: znając tamtejsze realia myślę, że to jest bardzo prawdopodobne. Nie poinformowała sponsora o biznesie na boku i będzie się musiała tłumaczyć. Stąd ten płacz na końcu lajwa.
  • Odpowiedz
@Miskagnoju: O cie...jak tylko przeczytałam o tym beczeniu to pomyślałam, że nie zniosła poziomu pato-poniżenia za 20 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tu grubsza sprawa. coś na dzisiejszym gniocie o tym wspominał?
  • Odpowiedz
@Ggggghhhhhh: Nie wiem w sensie, że nie chcę na forum publicznym precyzować moich podejrzeń. Po prostu znam się na rozpoznawaniu takich zachowań, niestety w tym przypadku nie mam dowodów. Zakładałem, że jesteś bardziej domyślny .
  • Odpowiedz
@Bimbas: tak, jestem bardziej domyślny.
Dlatego, mówię Ci, że żadnych innych smakołyków tam nie było.
Alkohol jest depresantem.
Gdyby były inne smakołyki byłoby to widać po oczach, mimice i przyspieszonej mówie. Żadni z bohaterów tego uniwersum nie ćpają.
  • Odpowiedz