Wpis z mikrobloga

@Tumurochir jestem absolutnie przeciwko polexitowi, ale logika “nie chcesz unii, nie bierz dotacji” jest równie #!$%@? co “nie jesteś za 500+ to nie składaj wniosku”. jak unia powoduje im straty na X zł to czemu nie mają sobie np 0.8X odkuć w dotacjach?
@Tumurochir:

Rozumiem, że w tym roku rolnicy nie będą składać wniosków o unijne dotacje?


Tez nie jestem za polexitem, ale ten fikołek jest zalosny xD jak jestem przeciwko jakiemuś podatkowi to mam go nie placic?
@Tumurochir: sam zauważyłeś jakie to jest idiotyczne, rolnicy nie zarabiaja bo dobrze im rosną plony XD tylko albo zrobią to co im każe unia albo nie dostaną dotacji bez których nie przetrwają bo ta sama unia ich tak dociska w podatkach i cenach energii XD lewaki i wasza logika
wtedy będzie ZĄDANIE I STRAJKI pod domem Tuska, aby dostać wyrównania za dotacje z budżetu państwa. Do tego cła jakie by nam UE narzuciła.


@Scybulko: Zawsze są jakieś minusy. A tera wymień plusy, bo zapomniałaś
Rozumiem, że w tym roku rolnicy nie będą składać wniosków o unijne dotacje?


@Tumurochir: Jak ktoś, kogo nie lubię, daje mi hajs, to biorę. Z jakiej cholery miałbym nie brać, skoro jest taka okazja? Tym lepiej dla mnie, że ktoś, kogo nie lubię, właśnie pali swój budżet moją korzyść.
@Tumurochir: dotacje świadczą o nierentowności, czyli kryzysie branży, im więcej dotacji tym bardziej ue dowodzi, że źle się w niej żyje.

Dotacje służą też zmianie struktury, to dający dotacje sprawdza na co i jak poszły pieniądze; ergo może niszczyć gospodarkę rolną i nikt nic nie powie.

Dotacje są dla idiotow.
@Tumurochir: czasami piszesz całkiem niegłupie rzeczy, ale tutaj to naprawdę poleciałeś.

Jak rząd wprowadza dotacje do kredytów, to mówisz ludziom, że jak im się ten rząd nie podoba i chcą go zmienić, to mają nie brać tych dotacji? Co to za idiotyczna logika?
Jak rolnik ma konkurować z kimś, kto bierze dotacje, skoro jest nadal obarczony tymi samymi obostrzeniami? Winny jest system, a nie osoby które są zmuszane z niego korzystać.
@qwenti @bin-bash @Gumaa @tiritto
Misie moje kolorowe po pierwsze i najważniejsze co wam umyka, tak wszyscy się zrzucamy na hajs do uni ale do 2022 roku wpłaciliśmy do budżetu 78 mld euro, a dostaliśmy z niego 235 mld euro. Czyli na każde wpłacone euro dostajemy prawie 3 i wychodzimy na czysto 2 euro z hakiem. Czyli nie, rolnicy nie odzyskują od złej czerwonej Unii swoich ciężko zarobionych pieniędzy tylko unia pomimo konieczności