Wpis z mikrobloga

Ładne słoneczko dzisiaj na zewnątrz- może zamiast wykopu pójdziecie na jakiś spacer przewietrzyć się?


@wrednyroman: wyobraź sobie, że niektórzy pracują ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba czekać do popołudnia.

Szczególnie że rosyjskie służby działają na pełnej ... aby skłócić społeczeństwo itd


Właśnie o tym pisałem.
  • Odpowiedz
@Tumurochir przecież to jest piwnica młodzieży wszechpolskiej. Wiem, bo poszedłem kiedyś (2016) posłuchać co oni #!$%@?@. To był tak wysoki poziom abstrakcji, że dziś nie pamiętałem co się wydarzyło naprawdę a co nie.

Dokladnie pamiętam tylko wygląd lokalu i typka który wyglądał jak średniowieczny żebrak (zaniedbany od cery, zęby, ubiór) który z zeszytu A3 wygłaszal monolog czemu Polska jest najlepsza i inni są od nas gorsi. Za każdą mapka na której są
  • Odpowiedz
@Tumurochir:
Wyjście z ue xd
Rolnicy sie smieją ze ukraina mówi dej dej - walcząc o przetrwanie w pełnoskalowej wojnie.
a sami to dej dopłate na diesla dej dotacje mam hory hektar, dej krus za grosze a jak łaskawie co urosnie to kup za gwaranowaną cene bo ja biedny rolnik.
UE wyhodowała sobię na własnej piersi takiego potworka. Nie jestem ekspertem ale do rolnictwa idzie bodajże 1/3 calego bodżetu UE, dopłaty
  • Odpowiedz
@polskabialoczerwoni: Bo nie płacą podatków ani składek, mają dopłaty do wszystkiego z naszych pienięzy, a i tak ciągle im mało, pazernym kutafonom.
Do tego są antyunijni, najbardziej na Unii korzystając (dotacje i rynek zbytu) xD
  • Odpowiedz
@maximilianan: Mówię o ogólnej zasadzie.
A jeśli chodzi o wgłębienie się w szczegóły, to system rynku gospodarki, pracy zrobił, że sprzedaż jest niewystarczająca, to globalne działanie, kształtowane przez wiele wytycznych, głównie prawa, ceł, zasad skupu i sprzedaży. W każdym razie te zasady zmuszają określone grupy do określonych zachowań - tu konieczności dotowania. Ze sprzedaży planów już nikt się nie utrzymuje od ponad wieku. Nie mówię, że regulowany rynek nie ma swoich
  • Odpowiedz
@Tumurochir: Moim zdaniem wyjście z unii to samobójstwo ale bez przesady ze jeśli ktoś nie lubi unii nie nie powinien brać dotacji, bo nawet jak nie bierze to jej wymagania nadal musi spełniać.
  • Odpowiedz
@Tumurochir: spotkanie kilku chłopów ws. wyjścia z UE, to trochę jak z twórczości Walaszka xD

Edit: Polska A nie ma nic przeciwko w sumie, gdyby wiejska część lubelszczyzny się odłączyła i od Polski i od Unii.
  • Odpowiedz
wtedy będzie ZĄDANIE I STRAJKI pod domem Tuska, aby dostać wyrównania za dotacje z budżetu państwa. Do tego cła jakie by nam UE narzuciła.


@Scybulko: Najgorsza z możliwych sytuacji- rolnicy głosujący nadal na populistów.
  • Odpowiedz