Wpis z mikrobloga

@ziemba1: Zastąpili ich szambo swoim szambem, no i zaskoczenie, że wyszło tak samo, bo to są przecież rzeczy zupełnie nieporównywalne. Ich szambo to było zwykłe gówno, a nasze szambo to metafizyka.
  • Odpowiedz
@ziemba1 bo po 8 latach propagandy da się wszystko odkręcić xD
Ci co oglądali tvp info odeszli na inne propagandowego źródła, a do tvp info nikt nie przeszedł z tvnu czy Polsatu.
  • Odpowiedz
@ziemba1: ja ostatnio włączyłem, minister miał jakiś głupi pomysł by zwiększyć liczbę h WF na studiach (żeby byl przez wszystkie lata) i dziennikarz przynajmniej miał odwagę mu powiedzieć, że to średni pomysł i raczej nikt się nie ucieszy, bo WF to nie jest priorytet dla studentów, są ważniejsze przedmioty. Jeszcze pare miesięcy temu nie do pomyślenia żeby dziennikarz śmiał skrytykować jakiś pomysł.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@open_or_die

Ci co oglądali tvp info odeszli na inne propagandowego źródła, a do tvp info nikt nie przeszedł z tvnu czy Polsatu.


coś dziwna ta czysta woda skoro ludzie wolą oglądać propagande niż niezależnych ekspertów z wybiurczej
Litosci...
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@X0__x0

Jeszcze pare miesięcy temu nie do pomyślenia żeby dziennikarz śmiał skrytykować jakiś pomysł.


Tak było, pamiętam jak funkcjonariusze TVN i wybiurczej byli na pasku PiSu i bali się zadawac niewygodne pytania.
  • Odpowiedz
@ziemba1: Wiem, że to było w jakimś sensie wspieranie INFO ale ja na przykład oglądałem Minęła 8 i Minela 9. Najlepiej, jak prowadził to Klarembach (nawet politycy ówczesnej opozycji mówili, że go lubili). Publicystykę w jego wyda ku oglądało się całkiem przyjemnie, było czasami nawet zabawnie. Uważam, że to że zdjęli ten prorgram i ten rodzaj publicystyki za błąd.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jergen przed kowidem był też najlepszy program polityczny w historii polskiej telewizji czyli studio polska, bardzo lubiłem oglądać.
  • Odpowiedz