Wpis z mikrobloga

Galeria miernot drogowych - runda 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tym razem jakaś miernota postanowiła zatrzymać się przed pustym przejściem i jeszcze ma wyłączone światła. Tylko ja zauważyłem, że gośc się nawet nie toczy i zwolniłem przed przejściem.

To jest też kolejny przykład patologii polskiej infrastruktury - przejście przez 3 pasy na wylotówce z miasta. Równie dobrze tam mogło byś jeszcze jedno auto na lewoskręcie za przejściem i ten dzban mógł poprostu czekać na przejazd/przepuszczać pieszych. Ja bym wyhamował, ale ile pieszych jest ofiarą takich idiotycznych rozwiązać?

BONUS: https://streamable.com/6satik - Dukato bez świateł, ale na szczęście jadące wolno, więc dla miernot drogowych jest to super bezpieczna sytuacja.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody #prawojazdy #miernotydrogowe
cwlmod - Galeria miernot drogowych - runda 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tym razem jakaś miernota po...
  • 2
  • Odpowiedz
@cwlmod: może był po prosty nayebany? a Ty od razu takie mocne oskarżenia w jego kierunku wytaczasz ;)

w nocy to ogólnie "ciężka" jazda, szczególnie na rondach jak już mają wyłączoną sygnalizację bo wtedy co drugi to taki właśnie "uprzejmy" czyli nie ogarnia kto ma pierwszeństwo więc się zatrzymuje i chce wszystkich przepuszczać
  • Odpowiedz
  • 0
@SpalaczBenzyny: To bez znaczenia. Miernoty drogowe twierdzą, że peretti to się zabił bo jechał 160km/h, a nie dlatego że był nayebany na ponad 2 promile, bo nikt normalny (nawet seba) tak nie jeździ po mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz