Wpis z mikrobloga

Na sor nie pojdziesz.na swiateczn, to cie #!$%@? po 4h czekania, ze z duperelami przychodzisz, albo ci walna tekstem ze chcialo sie ruch.. trzeba ponosic konsekwencje.


@PurpleHaze: No i dobrze. Sor jest od wypadków i innych priorytetowych rzeczy a nie żeby juleczka wzięła tabsa po piątkowym numerku w kiblu w klubie
@Jarkendarion dokładnie. Ciemnego ludu nie obchodzi rozwój gospodarczy, miejsca pracy, brak bezsensownych podatków. Najważniejszym tematem jest ruchanie. Ciekawe ilu wykopków plujących na decyzje Dudy ma szanse na spontaniczny seks po którym mogla by się im przydać takowa tabletka. Oczywiście chodzi mi o chuopow xD
@Tumurochir: jak nie wiem o co w ogóle tutaj chodzi - przecież jak laska chce "to załatwić DZIEŃ PO" (bo to taki "umowny termin" tak czy siak) to normalnie umawia się u swojego ginekologa i dostaje receptę na swoją/faceta głupotę (mam na myśli normalny przypadek a nie gwałty i inne patologie)
przecież jak laska chce "to załatwić DZIEŃ PO" (bo to taki "umowny termin" tak czy siak) to normalnie umawia się u swojego ginekologa i dostaje receptę


@NieWiemWiecSieWypowiem: ale wiesz, że to tak nie działa? to jest tabletka dzień po ale im wcześniej wzięta tym jest większa szansa że zadziała
@Eerika:

To wielkie święto wszystkich uratowanych dzieci. Brawo Panie prezydencie!

Uratowanie dzieci nie ma nic wspólnego z działaniami ułatwiającymi zbędne i wymuszone przeistaczanie się płodów w istoty czujące, których nie da się uratować przed doświadczeniem cierpienia i umierania. Nie ma racjonalnych powodów do brawa.
@Tumurochir: co to za wsiuński zwyczaj pisania tych oficjalnych rządowych i sejmowych pism, gdzie odręcznie pisze się nagłówek "Szanowny taki a taki" oraz zwrot grzecznosciowy "z poważaniem" czy podobny a reszta jest drukowana. Skąd ta pokraczno-dziwaczna forma? Po co? Co to ma niby wnosić? W dobie powszechnych drukarek takie silenie się na personalizowanie listu jest absurdalne. Powinno być wszystko elegancko wydrukowane a pod spodem co.najwyżej odręczny podpis obok wydrukowanego imienia i