Wpis z mikrobloga

A wy co nadal spotifaj?


@Vampurr: O jakie to było gówno (magnetofon)... Wyprosiłem u rodziców za dzieciaka, po 2-3 dniach już był na serwisie bo nie elektromagnesy nie trzymały głowicy :( Potem się okazało, że strasznie niszczy taśmy - w sensie jedn przesłuchanie i w sygnale pojawiały się zakłócenia (nie wiem, jakieś upływy z tych elektromagnesów które sterowały mechaniką?). Po kilku latach gumki sparciały i już w ogóle nie chodziło :-/
  • Odpowiedz
u mnie działa


@Vampurr: Cały czas mam wrażenie, że ten mój egzemplarz był felery. Jakiś wadliwy, składany kolanem czy co. Wiem że w tym okresie o jakość za bardzo nie dbali bo nie było alternatywy. No ale niesmak pozostał. Wywaliłem to badziewie dawno temu.
  • Odpowiedz
@Kruchevski miałem podobny zestaw ale z Diory.Byl wzmacniacz,tuner,kaseciak i CD z technicsa.No i oczywiście dwie wielkie kolumny też z diory tak jak na zdjeciu, oczywiście moc była niesamowita (ʘʘ) Te twoje pioneery są mega piękne.W tym niebieskim kolorze.elegancja Francja ( ͡ ͜ʖ ͡) Wrzuć coś więcej może jak będziesz miał chęć.Pozdrowka (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Vegasik69: zrobię jakiś filmik może nawet, ale tymczasowo nie mam kolumn i w ramach użytkowania aby sprzęt sie nie zastał, podpiąłem pod jeden głośnik z zapasów. Pajonierek bez problemu spalił dwie kolumny Unitry - przyszaleliśmy na impreze 18 xD
  • Odpowiedz