Wpis z mikrobloga

Korzystając z okazji zapraszm na mój kanał - wkrótce MEGA LAJT z wyjaśnieniami. Będzie się działo i POwiem wam co się dzieje w tym uniwersum na spokojnie... zapraszam też na kanał z dobrą muzyką.

I to nie jest Farara, to mój serdeczny przyjaciel Zygmunt z Bobolic.

Tyle w temacie ..
Działo się będzie i łabędzię!

#kononowicz #muzyka #najlepszywykopowicz #hiphop
pyczasty - Korzystając z okazji zapraszm na mój kanał - wkrótce MEGA LAJT  z wyjaśnie...
  • 20
  • 0
@MilyMichas: przetrzyj patrzałki swoje kaprawe i zacznij widzieć więcej czego ci życzę serdecznie i wtedy sam zaobserwujesz, że ten świat nie jest taki jakim ci ktokolwiek podaje.

Nie musisz mi ufać ale nie masz wyboru :)
@pyczasty ale mnie to nie obchodzi, formułujesz nietypowo zdania, zamiast się odnieść do swojego postu o odejściu z wykopu to piszesz o olgierdano i jakimś kredycie od niego (WTF skąd to wziąłeś) :D

Czy tak piszą normalni ludzie?

Ja zdaję sobie sprawę że tego nie widzisz, ale poczytaj jak typowi ludzie piszą, chociażby na tym portalu i zobaczysz że ty taki nie jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@MilyMichas: chłopczyka to sobie szukaj w spodentkach. Mikrusie michałku.

Nie myśl sobie, że do mnie możesz tak się odzywać. Ja arogancki nie jestem ale pewne zasady obowiązują.
Nie mamy żadnych wspólnych prorogatyw a ja cieszyłbym się jakbyś potrafił się Miły Michasiu do mnie odnosić jakoś milej. Nie jesteśmy na podlasiu.
@pyczasty jakich chłopczyków w spodenkach? Człowieku, naucz się pisać typowo, jak normalny człowiek.

Jakie wspólne prorogatywy? PREROGATYWY
Jakie przywileje, jakie stanowiska? Przestań nietypowo wykorzystywać słowa których nie znasz!

Nie skoczysz wyżej niżeli srasz, jesteś nietypowy i się pogódź z tym.
@pyczasty czym ci zaimponowałem? Że ci tłumaczę że jesteś nietypowy i nie rozumiesz tego co piszesz? Cały tag ci to tłumaczy!

nie jestem maszyną do głupich postów, jestem orędownikiem prawdy balansującyj na granicy dobrej nadziei. Miej nadzieję...


Czemu takie głupoty piszesz? Nie możesz być normalny?
  • 0
@MilyMichas: nie mogę jak widzę co wypisujesz. Nie możesz być normalny? Masz normalnego do przekazania? czy jesteś jak ta paulina ktrora jest chłopem?

Nic ciekawego nie napisałeś jeszcze i czy dzieje ci się jakaś krzywda czy po prostu jesteś taki?
@pyczasty zawsze nietypowo się wypowiadasz, nawet teraz piszesz o jakiejś Paulinie co jest facetem, kto to #!$%@??

Było ciekawego, że obiecałeś że znikniesz z wykopu i nadal tutaj spamujesz a później zamiast się odnieść to walisz te swoje nietypowe mądrości i pokazujesz że nawet nie rozumiesz słów z których korzystasz.

Idź się lecz, bo jesteś nietypowy, rodzice na pewno chcieliby mieć normalnego syna.
  • 0
@MilyMichas:

Ile ty masz lat MilyMichas? 12?

Co cie interresuje co pisałem do Pauliny, która jest chłlopem :D zapytaj się jej cz tam jego

O co ci chodzi? a ty jaki jesteś typowy?
Ja wszystko rozumiem tylko nie rozumiem imbecyli.
A ty się w narracje imbecyli wpisujesz.

z wyrazami szacunku : D

a ty co masz do mnie? nawet sam nie wiesz co masz do mnie.. i wypisujesz swoje bzdury, które
@pyczasty xd
Mam do ciebie to że ogłaszasz się iż odchodzisz z wykopu a nadal tutaj spamujesz nietypowymi postami i zamiast się odnieść albo pogodzić to walisz swoimi wynurzeniami.

Jak nie potrafisz się pogodzić z tym że jesteś nietypowy i ludzie ci to wytykają to chyba internet nie jest dla ciebie.

No jesteś nietypowy, nietypowe posty piszesz, nie znasz słów którymi się posługujesz i wszyscy to widzą.

Normalne osoby potrafią pogodzić się