Wpis z mikrobloga

Straciłem już wszelką nadzieję na normalne życie, mimo ponad 20 na karku moje życie społeczno towarzyskie nie istnieje, kiedy inni w moim wieku żyją na swoim, posiadając często partnerkę/partnera, ja mieszkam z rodzicami i boję się nawet wyjść samemu do sklepu jak małe dziecko - smutne życie smutnego człowieka...
#przegryw
  • 23
  • Odpowiedz
@Arutam2002: Spróbuj zapisać się na studia, bo 22 to wiele przed Tobą xD I nie jestem żadnym motywatorem, po prostu 30 to już przegryw, 22 jeszcze możesz sporo zdziałać (a studia darmowe - tylko korzystać)
  • Odpowiedz
@Arutam2002: To zacznij coś zmieniać bo czas szybko leci. Teraz masz jeszcze niby czas ale tak serio to ostatnia chwila, żeby się na coś zdecydować. Idź na studia lub rób jakieś kursy pod konkretną pracę.
  • Odpowiedz
@Arutam2002: Nie chcę Cię dobijać, ale "już #!$%@?". Z doświadczenia własnego i innych wiem, że to wszystko musi rozwijać się płynnie, od wczesnych lat edukacji. Jeśli przez pierwsze 15 lat nauki nie wyrobiłeś social skilli i nie masz znajomych, to musi być konkretna przyczyna. Zazwyczaj połączenie kiepskiego temperamentu i wyglądu. Nie znam nikogo, kto zacząłby żyć w wieku 20+, podczas gdy wcześniej gnił w piwnicy.
  • Odpowiedz