Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #p0lka #redpill #blackpill #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #ciekawostki #logikarozowychpaskow

polski mężczyzna to nie to samo co Amerykanin. Amerykanie są o poziom wyżej od Polaków. Amerykanie są bardziej otwarci, kulturalni. W Ameryce nie ma patologii typu mąż biję żonę, maz alkoholik.

To są ludzie otwarci, cieszący się z życia wyluzowani, z dobrymi manierami.
Na randce z polakiem można zapaść się pod ziemię ze wstydu jak on się zachowuje. Nie potrafi prowadzić ciekawej rozmowy. Polacy są dla mnie za bardzo nieśmiali. Ja musze ciągnąć ich za język. Oczekują że będę ich zabawiała. Nie potrafią flirtować subtelnie. Jeśli flirtują, to w sposób ordynarny, seksistowski. Z jednej strony Polacy są takimi cipeuszami ale jednocześnie są niesamowicie wulgarni, potrafią w sekundę rzucić żarem o s%%ie. Są ordynarni, dlatego kobiety ich nienawidzą.

Amerykanin jest bardzo subtelny, uwodzicielski, jest dobrze wychowany i wie co to dobre maniery, nigdy nie przekracza granic kobiety.
Na amerykańskim forum kobieta wstawiła wiadomość która dostała od faceta, wyslal jej cały spis wymagań które ma do kobiety. Większość mezczyzn wyśmiała go, nazwała odklejeniem. Gdybyś w Ameryce powiedział że oczekujesz od kobiety dziewictwa byłbyś zwyzywany od inceli przez mezczyzn I kobiety. Mezczyni rozumieją ze kobieta nie jest przedmiotem.

Rozmawialam ze Amerykaninem który przyjechał na delegacje do Polski na kilka dni. Pokazałam mu na Twitterze popularny szurski profil niejakiej Najki. On nie mógł uwierzyć że tyle osób ja obserwuje. Był wyraźnie zniesmaczony kiedy powiedziałam mu jakie ma poglądy.

Wśród Amerykanów nie ma ultraprawaków, bo ich społeczeństwo jest o krok przed nami. Już dawno zrozumieli ze głoszenie takich radykalnych poglądów możesz nie znaleźć pracy.

Jeśli chodzi o tematy łóżkowe, to Amerykanie są o lata świetlne do przodu przed polakami. Przez to że nie są natarczywi w stosunku do kobiet, szanują ich granice sprawia że są świetni w lozku. Amerykanie sa uwodzicielscy, romantyczni, szarmancy, oni beda starac sie dla kobiety. W lozku mowia po amerykansku, a u polakow jezyk ktorym operuja jest wulgarny, okreslenia na miejsca intymne są jak z podrecznikow medycznych lub slownictwo jak ordynarnarnego żula. Okropne.

Polak gdy zobaczy babe z cycem na wierzchu będzie nią oczarowany. Nie potrafi pohamować swoich instynktów. Amerykanin jest bardziej człowieczy. Jemu nie zaimponujesz cycem, wypiętą dupa i ładnym wyglądem. Oni nie zwracaja uwagi na wyglad kobiety, ale na jej charakter przede wszystkim. Amerykanin wolałby związać się z o 10 lat starsza kobieta która pociąga go intelektualnie niż z ładną lalą 18 łatką z sianem w głowie. Polak gdyby miał szansę na romas z 18 letnia siksa nie zastanawiałby się długo, rzuciłby swoją rodzinę i dzieci u polaka zwierzęcy instynkt bierze górę nad człowieczeństwem kobiety.

S^%s z polakiem dla wielu kobiet jest traumetycznym przeżyciem. Odkąd polka wyjedzie za granice dozna olśnienia - s**s moze byc dla niej przyjemny. W Polskich domach dla wielu kobiet s%%s jest przykrym obowiązkiem który muszą spełniać pod dyktando przemocowego męża. Jednak można odmiecic swoje zyciebo 180 stopni wdając się w romans z przystojnym mężczyzna z zagranicy.
  • 12
  • Odpowiedz
@klewerewel jakiś Mariush przyjechał z USA, przy okazji wyrucha sobie jakaś naiwną p0lkę a ta jest nim oczarowana bo się naogladala słonecznego patrolu. Dajcie spokój idę jeść sałatkę
  • Odpowiedz
  • 0
@Wilkbardzonijaki: moim celem w życiu jak i wielu kobiet jest wyjazd do Ameryki. My polki jesteśmy przepiękne. Amerykanie za nami szaleją. Jeśli ślub to tylko z bogatym Amerykaninem który w lozku będzie mówił do mnie po angielsku. Polacy zostają dla katoliczek i Ukrainek.
  • Odpowiedz