Wpis z mikrobloga

@fhgd są testy na youtube w których sprawdzają co jest w takich paczkach. O ile pamiętam to szacunkowo prawie zawsze na plus, ale trzeba się bujać że sprzedażą
  • Odpowiedz
@fhgd: jak kupisz to lepiej szukać frajerów co wezmą całe palety. Kumpel się w to bawił, większość rzeczy to jakieś wybrakowane gówna i tyle zachodu ze sprzedażą, że nie warto
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 12
@Zulf: @KurzeJajko tak właśnie myślałem, bo przeglądając te otwarte paczki które oferują, to sam shit, przestarzała elektronika itp. W opisie obiecują zysk, tylko ciekawe czemu sami nie chcą zarobić więcej, tylko przerzucić kartofla w inne ręce XD
  • Odpowiedz
  • 176
Gdyby byl na tym zysk to przecietny kowalski by o tym nie uslyszal a chetnych na zakup było by wiecej niż dostepnych tirów. Cały asortyment tu dostępny to odpad z sortowania :) ( co miało szanse sie sprzedać zostało odłożone)
  • Odpowiedz
@fhgd jest taki program "zakup w ciemno" oni tym się zajmuja. Zysk jest ale trzeba to sprzedać czyli dużo roboty i rozłożony zysk w czasie.
  • Odpowiedz
@fhgd: wszystko co jest trochę więcej warte zostało przebrane i sprzedane a w tych kartonach została sama chińszczyzna i gówna nic nie warte których nikt normalny nie kupi. Opłaca się co najwyżej jak prowadzisz jakiś stragan nad morzem gdzie ludzie kupują wszystko
  • Odpowiedz
@fhgd szkoda czasu i pieniędzy. Wszystko już zostało przebrane. No chyba że znów wybierzesz najcenniejsze a resztę sprzedaż jako paletę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Programy TV to scam. To wszystko jest ustawka aby jak najwięcej zarobić na reklamach.

"To są programy o charakterze rozrywkowym i tak trzeba je traktować"
  • Odpowiedz
@fhgd: u mnie w mieście jest dość spory sklep otwarty 2 dni w tygodniu i tam wygląda jakby sprzedawali zwroty z Lidl / Biedronki, ruch tam w te dni jest i sam kilka razy byłem popatrzeć co tam ciekawego i wydałem kilka stów
  • Odpowiedz
@fhgd: Za tyle możesz kupić bezpośrednio od Amazon i wtedy faktycznie da się zarobić bo sporo może być nowych produktów znanych marek. Wszystko co sprzedają na OLX to już przebrane i powybierane, jak koledzy wyżej pisali, więc wyjdziesz na zero lub na tak małym plusie, że uznasz, że szkoda było zachodu i #!$%@? się z tym tyle czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz