Wpis z mikrobloga

czy ktoś z was miał seks z kobietami starszymi o 10-15 lat? Mam 18 lat i napalony się zrobiłem na 30-latki, chciałbym uwieść jakąś dojrzałą kobietę i dać jej orgazm taki żeby mnie podziwiała, i żeby nie mogła przestać o mnie myśleć. możecie sie podzielić doświadczeniami (podajcie tylko swój i jej wiek kiedy to sie działo)
#seks #pytanie #fwb #zwiazki #rozowepaski
  • 72
  • Odpowiedz
@Balento: ja miałem 25, ona 42. #!$%@? wzięła mnie z imprezy i tak kilka miesięcy miałem relacje z nią. Zabrała nawet na wakacje (ja nie miałem na to kasy więc ona płaciła była to jej propozycja) po kilku miesiącach znalazła inna "ofiarę" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Balento: dowód anegdotyczny, ale ja jako 30+ widzę osiemnastolatków jako dzieci. W zasadzie żadna z moich przyjaciółek nie jest zainteresowana młodszymi, a kolejna rzecz to niestety nie jest etap jakiegoś wyglodnienia i braku opcji. Celuj w 60 jeżeli masz fantazje o byciu jakimś kaskiem dla starszych pan:)
  • Odpowiedz
@matiJ: zatem musi celować w jakieś zniszczone życiem kobiety że wsi or sth. Prawie 4 dychy over here, raz że to cały vzas młodość a dwa że dzieci osiemnastoletnie to, no właśnie, dzieci. Zainteresowanie nimi to trochę pedofilią, w młodości nie ma nic pociągającego, to chodząca glupota:)
  • Odpowiedz
@Balento: co tam 30, znajomy "poderwał" 40-stke która miała dorosłego syna w jego wieku, kiedy jej syn z kolegami siedział pod blokiem na ławce to znajomy do niej przychodził i podobno była niewyżyta.
  • Odpowiedz
chciałbym uwieść jakąś dojrzałą kobietę i dać jej orgazm taki żeby mnie podziwiała, i żeby nie mogła przestać o mnie myśleć


@Balento: To tylko Twoje fantazje, co dzieciak może zaproponować?Kanapkę w Maku i colę, Że 10 lat temu dostałeś na komunię rower, ale że miałeś ze trzy koleżanki w wypierdzianych leginsach? xD Znaj swoje miejsce w szeregu pseudo-oski.
  • Odpowiedz
@tomek001Hej: Mi to zawsze powtarzano, a obecnie bliżej mi do dwukrotności tego wieku i dalej jestem na etapie, że "najbardziej mi się chce" xD. No ale 40 latki mnie nie ciągną, to już taki trochę fetysz i ciekawość. Czy to coś złego? No niby nie, choć na początku to chyba lepiej się ułożyć pod laskę, w której się naprawdę zakocha, bo jest fajna szansa, ze razem się dopracujecie pod siebie. Seks
  • Odpowiedz
co dzieciak może zaproponować?Kanapkę w Maku i colę,


@HrabiaZet: chociażby fakt, że może 4 razy pod rząd, co dla faceta po 30stce często poza możliwościami. Dodatkowo w takiej relacji, to kobieta jest dostarczycielką zasobów - maka i coli - a nie młody facet.
  • Odpowiedz
@Balento: zbuduj jakas muskulature, nawet nieduza, zadbaj o siebie to same sie zaczna odzywac. szukaj na tinderze tylko ustaw sobie wiek 30-40 + dokup tinder plusa z allegro i ukryj wiek. no i sie nie ekscytuj ze sa starsze bo generalnie to disadvantage a nie zaleta xd
  • Odpowiedz
@Balento jeśli jesteś chudym szczurem wbijaj na siłkę, po roku na bombę i mając 21-22 lata będziesz ruchał 30+ ile się da. A sporo z tych 30+ dba o siebie, ma już doświadczenie, często po rozwodach więc są mega niezaspokojone
  • Odpowiedz
@Balento: Jako 22-23 latek spotykałem się z trzema kobietami 12-15 lat starszymi. Ciekawe doświadczenie. Zadziwił mnie fakt, że rozmowy nie były drętwe, szybko złapaliśmy wspólne tematy, i w sumie pomyślałem sobie, że niewiele się pod względem rozmowy różnią od ogarniętej rówieśniczki. Seks też był spoko ;)
  • Odpowiedz
chociażby fakt, że może 4 razy pod rząd, co dla faceta po 30stce często poza możliwościami. Dodatkowo w takiej relacji, to kobieta jest dostarczycielką zasobów - maka i coli - a nie młody facet.


@CXLV: Taaaa...może... jak nic nie potrafi bo jeszcze 4 lata temu zbierał pokemony. xD
  • Odpowiedz
@Balento: MIałem 12 lat starszą(ja 18lvl, ona 30lvl), ja dawałem jej orgazmy, a ona mi.
Teraz sam mam 30 i w drugą stronę wydaje mi się to dziwne, bałbym się nieco ostracyzmu.
W każdym razie idź gdzie CIę Twa chuć poniesie, dopóki nikogo nie krzywdzisz, a wręcz uszczęśliwiasz, to czego chcieć wiecej.
  • Odpowiedz