Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Może zabrzmi to głupio albo jak z jakiegoś filmu, ale. Słyszałem kiedyś jak moi starzy się kłócili po alko, i matka wypomniała ojcu że wybrał ją jako drugą, i że tamtą też zaciążył. Nigdy nie wiedziałem czy to prawda czy nie.
No ale na spotkaniu rodzinnym ostatnio dowiedziałem się, że tak, to prawda, mam siostrę cioteczną. Mam nawet trochę jej danych. Jest starsza ode mnie. Z tym, że ona podobno myśli, że jej ojciec nie żyje.
Co byście na moim miejscu zrobili?
Nie wiem, chyba zasługuje żeby wiedzieć kto jest ojcem, ale może jak dorosła to się dowiedziała i wszystko wie, może nawet go poznała tylko on nam nic nie mówi.
Może ojciec się obrazi za mieszanie w "jego sprawach", ale chyba jakoś bym to przeżył, a może to by tamtej dziewczynie pomogło.
A może najpierw porozmawiać z nim, z rodziną, i wtedy ewentualnie jej poszukać.
Chyba, że osobiście nie robilibyście nic.

No nie wiem, naprawdę jestem w kropce, jest to bardzo dziwna sytuacja i nie wiem co miałbym zrobić, byłbym wdzięczny za pomoc, może jakieś wasze doświadczenia. Niestety nie działa dodawanie ankiet przez mirkoanonim więc proszę o komentarze. #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
No ale na spotkaniu rodzinnym ostatnio dowiedziałem się, że tak, to prawda, mam siostrę cioteczną. Mam nawet trochę jej danych. Jest starsza ode mnie. Z tym, że ona podobno myśli, że jej ojciec nie żyje.


@mirko_anonim: o kur
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dużo dramatów tu się może zadziać, ona się dowie,że jest niechcianym dzieckiem, ojciec żyje ale ma ją w 4literach, możesz mieć ze swoim ojcem problemy, ale z matką chyba też. Więc przemyśl to. Może akurat będziecie mieć z siostrą dobry kontakt, ale nie wiadomo.
  • Odpowiedz