Wpis z mikrobloga

Któryś z kandydatów na El Presidente, czy ugrupowań samorządowych ma chociaż w planach wzięcie za mordę deweloperów? Nawet w jakimś minimalnym wymiarze. Bo Fijołek nawet nie potrafi uchwały krajobrazowej przepchnąć, co jest tragedią jakąś okrutną. Nie mówiąc już o całkowitym braku pomysłu na to, jak poprawić komunikację miejską.

Ogólnie gdzieś można znaleźć profile poszczególnych komitetów i ich postulaty dla miasta? Na pewno chciałbym uniknąć jakichś pokemonów nacjololo, czy przybudówek PiS.

#rzeszow
  • 3
@jaqqu7: ja kandydatów ogólnie sprawdziłem na portalu samorządowym profile kandydatów na prezydenta:

https://www.portalsamorzadowy.pl/miasto/rzeszow,414.html

I tak powiem szczerze, nie ma na kogo głosować. Dla mnie odpada pan Niemier, pani Pikuła i pan Szumny (mam uczulenie na słowa "patriotyczny", "narodowy" itd - z doświadczenia ostatnich kilku lat widać, że często jest na odwrót)

Zostaje pan Dziedzic, pan Fiołek i pan Szumny. O obecnym prezydencie nie mam jakiegoś konkretnego zdania, ciągnie inwestycje po Ferencu
@jaqqu7: Szumny cis wspominał o przegladzie wydanych pozwoleń na budowe w ostatnich latach, ale to chyba nijak nie ukróci tego co sie dzieje
@jaqqu7: Strojny prowadzi stowarzyszenie które walczy z patodeweloperką, mają nawet sukcesy na Spacerowej, a na Grabskiego udowodnili chyba jakies nieprawidłowosci. Wszystko jest na fb "Razem dla Rzeszowa"