Wpis z mikrobloga

@Richtig_Piwosz: Zajebisty jest. Mega ich dużo w Rzymie widziałem. Ciekawostka, zderzak przód i tył są takie same, drzwi prawo i lewo też. Można parkować na miejscach dla skuterów. I jest w miarę tani.
  • Odpowiedz
Lepiej, od 14 roku życia


@PiotrFr: ale we francji mogą czymś takim już jeździć od 14 rż, to jest jak prawo jazdy na skutek w pl czy tam karta motorowerowa?
Przecież my tu jesteśmy 100 lat za murzynami xD Czy w pl też tak można tylko ja nie wiem że można?

Jest jeszcze takie coś jak Lieger, gdzieś za granicą widziałem, ale nie wiem czy to bardziej na zasadzie jak to
interpenetrate - >Lepiej, od 14 roku życia

@PiotrFr: ale we francji mogą czymś takim...

źródło: obraz_2024-04-02_100816585

Pobierz
  • Odpowiedz
pieniędzmi. To miało być tanie. Więcej założeń w projekcie nie było


@Ogau: Przecież te smart pierdziwozy to kategoria cenowa jakiś fiatów tipo więc nie wiem gdzie ta oszczędność xD
  • Odpowiedz
@Richtig_Piwosz: Tutaj to mini-auto co nie wiem jak wagowo, ale to jest pewnie auto dla 16-latków, więc musi tak wyglądać. Przez ograniczenie masy te auta tak wyglądają. Gorzej jak ktoś skrzywdzi auto pełnowymiarowe. Cube-lodówka jest pokraczna mega, ale dla mnie nr 1 to nie Multipla, a Ssijpytonga Rodius co się do niego przyczynili inż. z Mercedesa, aż nie chce się w to przebudowane monstrum, ani to kombi, ani to suv, widziałem
  • Odpowiedz
@interpenetrate:

jeździć od 14 rż, to jest jak prawo jazdy na skutek w pl czy tam karta motorowerowa?

Przecież my tu jesteśmy 100 lat za murzynami xD Czy w pl też tak można tylko ja nie wiem że można?

Prawo jazdy AM. W Polsce nie można, bo jest #!$%@? prawo i mimo europejskiej homologacji na tą kategorię "nie da się".

Jest jeszcze takie coś jak Lieger


Jest i Aixam, Bellier, Microcar
  • Odpowiedz