Wpis z mikrobloga

Ponieważ Boxdel czytasz to napiszę tutaj.
Ludzie nigdy nie będą mieć takiego problemu z Golą jak z Tobą choćbyś nie wiem jak się starał.
Od czasu gdy wystąpił w Warsaw Shore minęło 15 lat? I jakie były z nim afery? Że mało ruchał w programie bo był dosyć wybredny? Że bronil Stiflera przed gejem? Że raz nie wytrzymał i wydarł się na ludzi bo chciał spać? XD
Jedyne jego jakieś „afery” to wymyślona historia ze jest biseksem i że zjadł kota, taki jest właśnie Wojtek po 15 latach w necie.
Pamiętajmy że to dzięki upartosci Wojtka Goli powstało #famemma bo byłeś tak leniwy że nie chciałeś się za to wziąć bardzo długo.
Można mu zarzucić że woli 19latki mając prawie 35 lat, ale kto by nie wolał młodej dziewczyny niż samotnej 35tki. Co taka dziewczyna ma do zaoferowania będąc sama w tym wieku? Albo po rozwodzie albo z dzieckiem. A jak była sama do tego momentu to na bank #!$%@?ęta.
Wojtek ma ten minus że zbyt się wszystkim przejmuje bo chce być i pewnie jest poważnym czlowiekiem. To nie jest Boxdel, dziecko żyjące internetem tylko juz 35 letni chłop który chce mieć kilka biznesów a Boxdel co masz? 100 kanałów na YT, miałeś salon piękności z Dubielem XD Budda Cię #!$%@? z napojów.
Bez neta niestety dla Ciebie nie istniejesz.
Cały czas próbujesz zrzucić hejt z siebie na innych, jak nie Wardega to Natan a teraz Gola którego 99% ludzi lubi, ale lubią mu dokuczać bo widzą że on wszystko bierze zbyt na poważnie.
Nie uda Ci się, znajdź sobie inny cel, Polak, Szeliga. Na nich ludzie by usiedli gdyby nie na Ciebie a Ty próbujesz zrzucić ciężar z siebie na kogoś co można by powiedzieć jest najmniej tu winny.
Powinni Cię #!$%@? z fejmu jeśli chcą być poważną firmą i mam nadzieję że to zrobią. Założysz sobie własną federację i będziesz miał w końcu coś swojego, pewnie przez 2-3 gale a potem się znudzi jak 99/100 projektów za które się wziąłeś.
  • 31
  • Odpowiedz
@NarcoPolo Niestety ale chyba wszystkie te firmy i firemki tak działają.
I to jest moim zdaniem jedyna afera,
Która jest warta opisania.
Piora banie młodziakom ze się dorobią jako „przedstawiciel handlowy” a to #frajerzyzmlm
Zasadniczo „mlm” to mój konik to moge wysmarować posta, ale normictwo i tak nie doceni, a wykopki i tak ogarną temat w kilka sekund wpisując w Google.
Jedynie jakby jakiś komentery się tym zainteresował to byłby gut.
  • Odpowiedz