Wpis z mikrobloga

Ponieważ Boxdel czytasz to napiszę tutaj.
Ludzie nigdy nie będą mieć takiego problemu z Golą jak z Tobą choćbyś nie wiem jak się starał.
Od czasu gdy wystąpił w Warsaw Shore minęło 15 lat? I jakie były z nim afery? Że mało ruchał w programie bo był dosyć wybredny? Że bronil Stiflera przed gejem? Że raz nie wytrzymał i wydarł się na ludzi bo chciał spać? XD
Jedyne jego jakieś „afery” to wymyślona historia ze jest biseksem i że zjadł kota, taki jest właśnie Wojtek po 15 latach w necie.
Pamiętajmy że to dzięki upartosci Wojtka Goli powstało #famemma bo byłeś tak leniwy że nie chciałeś się za to wziąć bardzo długo.
Można mu zarzucić że woli 19latki mając prawie 35 lat, ale kto by nie wolał młodej dziewczyny niż samotnej 35tki. Co taka dziewczyna ma do zaoferowania będąc sama w tym wieku? Albo po rozwodzie albo z dzieckiem. A jak była sama do tego momentu to na bank #!$%@?ęta.
Wojtek ma ten minus że zbyt się wszystkim przejmuje bo chce być i pewnie jest poważnym czlowiekiem. To nie jest Boxdel, dziecko żyjące internetem tylko juz 35 letni chłop który chce mieć kilka biznesów a Boxdel co masz? 100 kanałów na YT, miałeś salon piękności z Dubielem XD Budda Cię #!$%@? z napojów.
Bez neta niestety dla Ciebie nie istniejesz.
Cały czas próbujesz zrzucić hejt z siebie na innych, jak nie Wardega to Natan a teraz Gola którego 99% ludzi lubi, ale lubią mu dokuczać bo widzą że on wszystko bierze zbyt na poważnie.
Nie uda Ci się, znajdź sobie inny cel, Polak, Szeliga. Na nich ludzie by usiedli gdyby nie na Ciebie a Ty próbujesz zrzucić ciężar z siebie na kogoś co można by powiedzieć jest najmniej tu winny.
Powinni Cię #!$%@? z fejmu jeśli chcą być poważną firmą i mam nadzieję że to zrobią. Założysz sobie własną federację i będziesz miał w końcu coś swojego, pewnie przez 2-3 gale a potem się znudzi jak 99/100 projektów za które się wziąłeś.
  • 31
  • Odpowiedz
@MrBeast: To prawda Gola z tego towarzystwa jest najbardziej ludzki i normalny. Jego problem to wysoka wrażliwość i kreowanie się na gangstera on kompletnie nie pasuje do tego środowiska.

A tak normalnie to Gola to ziomek ktory lubi imprezki, lubi sobie jeździć z swoją dziewczyną na hulajnodze, lubi drogie ubrania, nie chce nikomu zawadzać i chce sobie spokojnie żyć i nie lubi konfliktów ani tworzenia wrogów.
  • Odpowiedz
  • 8
@Drapak bo Wojtek taki jest, widzisz wczoraj podczas live Wardegi Stifler udawal w Warsaw Shore ze zapina Wojtka i ten od razu się chciał tłumaczyć. Mimo że minęło 10 lat. On już taki jest. Mimo tego wszystkiego co Boxdel #!$%@? on myśli że to jego wina XD Boxdel wie dobrze co robi. Tylko że ludzi za nim już nie staną
  • Odpowiedz
@MrBeast: To co robi Baron to najgorsze sskurysynstwo jakie jest, ten czlowiek jest obrzydliwie zepsuty i chce pociagnac na dno innych, tfuu na tego zdradzieckiego, sliskiego typa
  • Odpowiedz
@MrBeast: przypominam, że wielki Baxton miał jeszcze klub, który długo nie podziałał xD
Można się śmiać z Goli, że #!$%@? na grę 2mln, ale grubas nie jest lepszy, ze swoimi biznesami
  • Odpowiedz
@MrBeast: Tylko zj*by będą mieć teraz pretensje do goli. Mnie osobiście on najbardziej bawi bo widać że jest w porządku gościem ale jest turbo wrażliwy i tłumaczy się z akcji które wydarzyły się 10 lat temu w strachu że ktoś pomyśli że coś jest prawdą. Grubasa trzeba tępić ile wlezie, płacz na odcinku a na jego streamach śmiech i prawdziwa twarz psychola. Tego typa powinni wysłać na leczenie w pilnym trybie.
  • Odpowiedz
@MrBeast No i jeszcze wypluwał wódkę do popity ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak jak piszesz Normictwo max pociśnie z niego bekę ale nigdy nie będzie czuło do niego nienawiści.
Max pOlki na pudelku będą sie bulwersować ze spotyka sie z malolatkami.
Jak dla mnie jego największym grzechem jest to ze nagania pracowników do tego Involo a tam jest system prowizyjny i „idioci” naganiający klientów nic nigdy nie zarobią.
  • Odpowiedz
  • 4
@loty-luju tak jest, prywatnie gdy myśli że nikt nie słyszy płacz i myśli samobójcze, straszenie bliskich że się zabije a publicznie na live śmiechy i żarty
  • Odpowiedz
O jak miło słyszeć, też darze sympatiom Gole - mam wrażenie że z tego zarządu Fame to jedyny normalny chłopak. Gościu stara się być szczery i dlatego często odmawia komentarza bo ta szczerość z branży tylko by zaszkodziła I mam wrażenie że trochę mu wstyd za to.

Baxton zrzuca winę na Gołe, że niby od tego się zaczęło ale nie dał żadnego argumentu na to. Przecież to nie Gola dał głosówki melkołakom,
  • Odpowiedz
@MrBeast: Tak działa internet, Gola popełnił błąd pokazując, że rusza go mówienie o biseksie i #!$%@? Czempiona z sosem słodko-kwaśnym. Ale całe gadanie o tym to nic innego jak bekowe dokuczanie swojemu ziomkowi. I tak jak mówisz, gdyby nie Gola to obłudny grubas #!$%@? nie miałby tego co ma dziś, bo co by nie mówić to potrafi się przyłożyć do roboty w odróżnieniu od tego zaćpanego lenia. Wojtek ziomal, kompletnie nieszkodliwy,
  • Odpowiedz
@MrBeast Mam znajomego co robi w tym warzywozie jako przedstawiciel handlowy. Z tego co mówił jeździ po województwie i szuka gruntów na sprzedaż. Nie wiem jak teraz ale miesiąc temu mówił, że nic jeszcze nie zarobił i #!$%@?ł tysiaka na paliwo
  • Odpowiedz
@MrBeast


Jedyne jego jakieś „afery” to wymyślona historia ze jest biseksem i że zjadł kota


Jak to "wymyślona"?


@OneAngryCommentator: chłop zamiast na te teksty o biseksie odpowiedzieć "no może jestem i #!$%@?" co by wszystkim zamknęło mordy się z tego tłumaczy co daje wszystkim paliwo.
  • Odpowiedz