Wpis z mikrobloga

#dzieci #buty

Cześć Rodzice.
Potrzebuje kupić dobrej jakości i wygodne (i najlepiej jakieś takie o charakterze zdrowotnym? - stopa rośnie, ma być wygodnie i zdrowo) buty dla dziecka 2,5 r. W przystępnej cenie. Jaka marka się u was sprawdziła, jaką polecacie? Bartek wystarczy?
  • 10
  • Odpowiedz
@Roger_Sososky1: jak nie ma problemów ortopedycznych to żadne zdrowotne, tylko normalne wkładki, przeważnie i tak są lekko profilowane. To całe piertolenie o "zdrowotności" to chwyt marketingowy...
  • Odpowiedz
Fizjomommy na Instagramie robi przeglądy bucików które są ok pod kątem fizjo (znajdziesz w wyróżnionych relacjach), ja zazwyczaj zamawiam z jej poleceń, bo nie mieszkam blisko sklepów żeby się przejść, a tak w ciemno mam spokój z wyborem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Buty ortopedyczne są dla dzieci z problemami, zdrowe dziecko potrzebuje buty lekkie, elastyczne, z płaską wkładką, regulowane (rzep/sznurówki), z lekko wzmocnionym zapietkiem, dobre na długość (trochę
  • Odpowiedz
@Roger_Sososky1: Renbut 13-1442, to są buty typu wyrób medyczny, ale nie profilaktyczny. Trzeba mierzyć, bo mają "zawyżoną" rozmiarówkę. U nas pasuje, bo szeroka stopa, itp. Szybko się zużywają np. na placu zabaw. No ale to i tak buty na góra 2-3 miesiące, więc luz.
  • Odpowiedz
@Roger_Sososky1 tak, moje dziecko aktualnie chodzi w Geox tutim już na wykończeniu. Kupiłam dwa rozmiary bo były na promocji więc pewnie do końca lata przechodzi. Elastyczne lekkie, dobrze wykonane, ale jak dziecko ma szersza stopę to są na styk z szerokością
  • Odpowiedz