Wpis z mikrobloga

Wdałam sie w dyskusje na twitterze o potrzebie zlikwidowania ROD w centrum miast zwlaszcza w wawie np te przy metrze Racławicka, wnioski sa takie ze ten kraj jest ewidentnie rządzony przez emerytów i dla emerytów z hobby - ogrodnictwo #twitter #warszawa
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@washington: moje babcie to domy z ogrodem maja, dupa mnie boli bo sie akurat w cywilizacji wychowywałam i nie przyzwyczajona jestem do ogladania tego emeryckiego przybytku a niestety czesto przechodzę w okolicach metra Racławicka
  • Odpowiedz
@Mistymay: Taki obraz twój, w tym kraju praktycznie rządzą deweloperzy i banki, mieszkalnictwo jest absurdalnie zaniedbane od wielu lat, państwo i samorządy nic z tym nie robią, wręcz wprowadzają programy które prowadzą do wzrostu cen mieszkań, ale rzucili ci debilną teze że to RODy są problemem i teraz szczekasz na babcie która ma 300 metrów ogródka zamiast skierować swoją frustrację we właściwym kierunku.
rtone - @Mistymay: Taki obraz twój, w tym kraju praktycznie rządzą deweloperzy i bank...

źródło: EOfoJH4WoAAeM-K

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@rtone: akurat nie wierze w powiazanie cen mieszkac z Rod. rod to odpowiednik parawanów na plażach, bo ludzie maja problem ze wspólna przestrzenią. Moze rzuć pomysl zagospodarowania centrów miast prywatnymi ogródkami dla babci zeby sadziła w lato marchewkę jakiemuś obytemu obcokrajowcowi i obron swoja teze tego zaścianku PRL?
  • Odpowiedz