Wpis z mikrobloga

#przegryw #podroze #depresja

Właściwie to przecież i tak w końcu się zdechnie, więc dlaczego nie zrobić sobie takiego tripa dookoła świata zamiast odkładać pieniądze na niewiadomo co.
Trzynaście krajów, po tygodniu w każdym. Trzy miesiące przygody, które zapamiętam do końca życia.

Z jednej strony to trochę słabo, bo jestem przegrywem i musiałbym podróżować solo, ale z drugiej strony nawet będąc normikiem, trudno znaleźć drugą taką, która rzuci pracę i z łatwością wywali hajs na podróżowanie.

Jeśli podliczyć to pobieżnie, to 20k na bilety + 3k na każde państwo (łącznie 39k) + dodatkowe 15k na wszelkie wypadek, wychodzi łącznie 74 tysiące za podróż życia.

Może po takiej podróży byłbym ciekawszą osobą i łatwiej nawiązywał znajomości, bo teraz jedynem czym się interesuję liga legend kekw.
xmadesio - #przegryw #podroze #depresja

Właściwie to przecież i tak w końcu się zdec...

źródło: trip

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
bo to #!$%@? warte, a zycie to nie tylko 3 miesiace. najpierw ogarnij sobie spoko zycie, potem bedziesz mogl robic takie wycieczki bez wydawania całych swoich oszczednosci po jednorazową "przygode"
  • Odpowiedz
@xmadesio: Szczerze mówiąc? Zajebisty pomysł
Kasa jak najbardziej do uzbierania, a zaznałbyś tyle życia i nowych doświadczeń że czemu nie. Z takich rzeczy masz wspomnienia do końca życia.
Kraje też nie są najdroższe, więc jak najbardziej osiągalne. Szkoda tylko że większość takich pomysłów właśnie na pomyśle się kończy, ale jeśli uda ci sie to zrealizować to wielki szacun za przygodę życia.
  • Odpowiedz
  • 0
najpierw ogarnij sobie spoko zycie, potem bedziesz mogl robic takie wycieczki bez wydawania całych swoich oszczednosci po jednorazową "przygode"


@lezese: I tak całe życie będę mieszkał u starych, więc dom mam a co więcej potrzeba. Hajsu też nie wydam całego, bo już mam na dwie takie wycieczki.
  • Odpowiedz
@lezese: i skończy jak każdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ile to ja znam osób, które muszą tylko trochę ogarnąć życie i od 10 lat nie były na urlopie dalej niż działa z wódką i grillem.

@xmadesio jeśli masz odkładać na niewiadomo co, to leć. Ja kilka lat temu też zrobiłem sobie wycieczkę za podobną kwotę, tyle że z partnerką, świetnie to wspominam i nikt mi już tych
  • Odpowiedz
@xmadesio: leć :)
Jedynie bym przemyślał czy nie zmniejszyć ilości krajów, a spędzić w każdym z nich trochę więcej czasu. Tydzień w takiej Brazylii czy NZ to mało czasu żeby zobaczyć chociaż fragment kraju i poczuć klimat. W dodatku przy takiej ilości lotów możesz mieć wrażenie, że połowę podróży spędziłeś w samolotach i na lotniskach.
  • Odpowiedz
@xmadesio: zgadzam się z poprzednikami, za dużo lotów i za mało czasu w każdym kraju. Poleć sobie do max 3 i w każdym spędź miesiąc
  • Odpowiedz