Wpis z mikrobloga

W ogóle to beka z mariuszy najmu, którzy serio uwierzyli, że będą byle kawalerkę wynajmować za 2 koła ze wszystkimi opłatami przerzuconymi na najemcę do końca świata XD

Rynek się nasycił. Obniżać ceny raz inwestory, albo będzie stało puste. Więcej chętnych nie będzie, a czynsz cza płacić.

#nieruchomosci
  • 6
  • Odpowiedz
@mickpl: Mnie to bardziej martwi niż cieszy, bo biorąc pod uwagę pozycję Koalicji Deweloperskiej i Rentierskiej w rządzie to zaraz znajdą sposób na uzasadnienie #!$%@? czynszu w kosmos.
  • Odpowiedz
@mickpl: A co Ty myslisz teraz o rynku w USA? Siostra mieszka tam 30 lat i twierdzi, żeby teraz nie kupować, ale ja mam w sumie upatrzone mieszkanko 80m2 za 600k pln na florydzie, i się gryzę z myślami co zrobić. Wg mnie git cena za mieszkanko nad zatoką meksykańską w niemurzyńskiej dzielnicy.
  • Odpowiedz
@mickpl: lepsi są ukraińcy na grupkach fb, którzy 40m2 w Krakowie chcą wynajmować za 3900 + opłaty. Oni chyba nie wiedzą jaka jest sytuacja xd
  • Odpowiedz
@mickpl kiedyś te twoje prorocze słowa się spełnią napewno. Skoro od 7 lat mówisz to samo to w końcu przyjdzie ta korekta 10-15% i będziesz mógł powiedzieć haaa widzieliście? Miałem racje!
  • Odpowiedz