Wpis z mikrobloga

@arkadi2020: ja zauważyłem, że gdy ginie polski wolontariusz na Ukrainie, to duża część kont dzisiaj głośno krzyczących albo milczy albo wysrywa z siebie coś w stylu "i po co tam jechał"
  • Odpowiedz
to duża część kont dzisiaj głośno krzyczących albo milczy albo wysrywa z siebie coś w stylu "i po co tam jechał"


@bombastick: Śmieszne przy tym, że nie krytykują polskich wolontariuszy, którzy pojechali na Ukrainę, choć część z nich też zginęła. Dobrzy ludzie powinni się sprzeciwiać reżimom jak Rosja i Izrael, na tym to polega.
  • Odpowiedz
ja zauważyłem, że gdy ginie polski wolontariusz na Ukrainie, to duża część kont dzisiaj głośno krzyczących albo milczy albo wysrywa z siebie coś w stylu "i po co tam jechał"


@bombastick Polacy nie uważają ryzykowania życia za ukraińców za rozsądne, a żydów po prostu nie lubią.
  • Odpowiedz
@bombastick: nie po co tam jechał, tylko doskonale wiedział co mu grozi ¯\(ツ)/¯ tak jakby pojechać do donbasu i dziwić się ze się zarobiło kulkę od ruskiego, przecież to nie politycy ciągną za spust tylko wojskowi, a oni nie zawsze są zdolni do logicznego myślenia, to nie amerykanskie wojsko gdzie przełożony musi wydać zgodę na każdy atak
  • Odpowiedz