Wpis z mikrobloga

@noipmezc: Odnośnie do Afryki, to się równocześnie zgadzam i nie zgadzam. Nie mam zamiaru lecieć na urlop do Senegalu czy innej Etopii, ale byłem na Teneryfie. Państwowo jest to Hiszpania, ale geograficznie Afryka, tak że uważam cały kontynent za zwiedzony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zashi: no Teneryfy nie da sie zaliczyc do Afryki... ale ja bylem w Maroko i pełen luzik. pewnie tam wroce motocyklem. rozowa byla niedawno w Kenii ze swoja mama na safari i tez nic strasznego. wyspy zielonego przyladka mysle ze wlecą w przyszłym roku.
  • Odpowiedz
@daczka92: Wiadomo, przesadzam. Jednak większość Afryki nie dla mnie. Mogę odwiedzić niektóre wyspy (w tym chętnie francuskie) lub zawitać do krajów typu Maroko czu Tunezja. Większość jednak omijam. Może uda się zawitać na każdy kontynent. Byłem w Afryce i w Azji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@noipmezc: Niemcy, Japonia (za droga impreza nie warta ceny już wole USA), marsz lgbt, wnętrze auta elektrycznego bo spalicie na stosie wszystkie egzemplarze zanim będzie mnie stać.
  • Odpowiedz
@sameowoce Znam wiele osób co byli w Japonii i USA, każdy by wrócił jeszcze raz do Japonii. Podobno kompletnie inny świat. Co do Niemiec, zmartwię Cię, do wielu miejsc jakbyś chciał lecieć to będzie przesiadka w Niemczech ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz