Wpis z mikrobloga

Co prawda nie oglądałem tego #1670, więc jak coś możecie mnie wyprowadzić z błędu, ale po fragmentach i wypowiedziach, stwierdzam, że to takie kabarety dla ludzi koło 30 roku życia, które w dodatku mają sprawić, że jako widz możemy poczuć jakoś super oczytani, bo nawiązania w tym serialu są oczywiste. Hehe Jan Paweł, bo wiecie papież, mierzenie #!$%@?, bo wiecie #!$%@? kiedyś znaczył coś innego, Andrzej głupi bo wiecie kto hehe kto ma na imię Andrzej.
  • 129
  • Odpowiedz
@Dawul: twój mózg jak tak zahiperstymulowany dopaminą, że nawet nie potrafisz 20 minutowego odcinka serialu obejrzeć, żeby wyrobić swoją opinię. Przestań przeglądać kompulsywnie tiktoka/instagrama/youtuba/wykop/reddit/twittera w poszukiwaniu dram związanych z patomma xD
  • Odpowiedz
  • 6
@Dawul
A dla mnie nawet momentami zabawny, bo żartuje w sumie ze starszych ludzi, wiadomo Jan Paweł to taki stereotypowy Janusz który ma zdanie na każdy temat, ale serial naśmiewa się też z kościoła w formie syna, księdza oraz pobożnej żony Jana Pawła, naśmiewa się też z oskarkow w odcinku o tym arystokracie, śmieje się z Julek na przykładzie wielkich ideii głoszonych przez córkę Jana Pawła jak zaproszenie tatarow na masz do
  • Odpowiedz
@Dawul: to jest typ humoru "chłop przebrany za babe" ale dla millenialsów, którzy podobno tak bardzo tym gardzą. Mnie nie śmieszy, po pierwszym odcinku dałem sobie spokój.
  • Odpowiedz
@Dawul: Ja oglądałem i jest dokładnie tak jak mówisz. Ten serial jest zabawny, ale nie jest to jakiś majstersztyk, a żarty są dość oczywiste i tendencyjne.
  • Odpowiedz
Co prawda nie oglądałem tego #1670


@Dawul: xDD no to fajnie, że recenzujesz. Takich osób jest więcej, a później ktoś kto oglądnie, to zdziwiony skąd takie opinie.

Dla mnie 1670, to bezbectwo oparte na żartach oraz problemach poszczególnych grup społecznych obecnych czasów. Kabarety oraz w sumie youtube działa podobnie - skupia się na obecnych problemach ludzi, bo to ich przyciąga do oglądania.

Mi się podoba i oglądam świadomie więdząc, że oglądam
  • Odpowiedz