Wpis z mikrobloga

@Kopytnik_1 To zależy z jakiego powodu jest samotna matka.

Jeśli to byłaby młoda wdówka z małym jeszcze dzieckiem, i sama jescze chciałby mieć dzieci ze mna to myślę jescze mógłbym to zaakceptować.

W każdym innym przypadku nie
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Tak, ale raczej nie wiązałbym się jakimkolwiek zobowiązaniem/ślubem. Pytanie czy chciałaby mieć również dziecko ze mną, lub chciałaby być matką już posiadanego przeze mnie dziecka. Generalnie sam fakt nie zamyka drogi i nie przekreśla sznasy na zbudowanie udanej relacji, zależy od człowieka.
  • Odpowiedz
Nie. Ale ja jestem na innym etapie życia, mam odchowaną córkę, która mieszka i studiuje w innym mieście. Moja partnerka też ma swoje dzieci, dorosłe. I w niczym nam to nie przeszkadza.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: nie bo baba po urodzeniu dziecka robi już wszystko tylko pod dziecko I szybko musiałbyś robic to samo zresztą jeśli ktoś ją zostawił mimo dziecka to w 80% przypadków łaska jest nie do życia.. już se lepiej konia zwalic
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1 jeśli masz na myśli samotną 18 letnia Mariolę z dzieckiem, która Seba zostawił jak tylko się dowiedział o dziecku to nie.

Gdyby była ogarnięta babką nawet starszą (okolice 30+), której po urodzeniu dziecka nie pykło z chłopem to zależy. Każdy przypadek jest inny, bo są kobiety co stawiają dziecko na piedestale i chłop jest dodatkiem. Zaś są takie co potrafią rozdzielić czas dla partnera i dziecka.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1 wiesz jeszcze dochodzi kwestia jak postrzegasz jej dziecko lub dzieci. Wbrew pozorom wchodzisz w związek z kobieta, która ma dzieci stajesz się dla nich chcąc nie chcąc drugim 'ojcem' (jak ma opiekę tydzień na tydzień), to mimowolnie będziesz jakiś wzorcem w domu do naśladowania. Co dla wielu może być trudne do udźwignięcia na dłuższa metę (nie chodzi tutaj o kasę).

Masz jeszcze temat jakie jej ex ma podejście, gdy będzie ktoś
  • Odpowiedz