Wpis z mikrobloga

@uirapuru: Ile kosztuje polecana przez Was droga?
Zapisując się do Braterstwa:
60 zł składka roczna w klubie sportowym (KS Amator)
240 zł wpisowe (zawiera darmowe szkolenie na strzelnicy!)
50 zł badania lekarskie do patentu
400 zł egzamin na patent
50 zł licencja PZSS
20 zł opłata na DZSS
400 zł badania lekarskie do pozwolenia
494 zł wnioski (2 x 242 zł za każde pozwolenie i 10 zł dopuszczenie)
Łączna suma: 1714.
  • Odpowiedz
  • 0
@Anakee: w moim wypadku płace niecałe 500 rocznie i mogę przyjechać sobie na olbrzymi otwarty obiekt, który ma ok. 10 osi o dlugosci od 20 do 650 metrów, o każdej porze dnia od 7:00 do 21:00, nikt o nic nie pyta, nie przeszkadza, robię co mi się praktycznie podoba :) w poprzednim klubie za chyba 650 czy 700pln rocznie moglem do 17:00 wejsc na strzelnice placąc dodatkowe 17pln za godzine. A
  • Odpowiedz
@Anakee: Taka, że braterstwo jest de facto opłacalne tylko i wyłącznie dla Warszawy i Wrocławia, ponieważ tam są strzelnice na których odbędziesz przygotowanie do patentu. Dojazdy, czas - często dużo bardziej opłaca się zapisać do klubu blisko nas i dodatkowo takiego w którym odbywają się egzaminy PZSS.
  • Odpowiedz
Taka, że braterstwo jest de facto opłacalne tylko i wyłącznie dla Warszawy i Wrocławia, ponieważ tam są strzelnice na których odbędziesz przygotowanie do patentu. Dojazdy, czas - często dużo bardziej opłaca się zapisać do klubu blisko nas


@fiddle: ale ja mieszkam w Warszawie
  • Odpowiedz
Taka, że braterstwo jest de facto opłacalne tylko i wyłącznie dla Warszawy i Wrocławia, .


@fiddle: nie nie tylko... nie chce mi się strzelać a chcę utrzymać pozwolenie na broń sportowe + kolekcja; też mi się opłaca.
  • Odpowiedz
@Emill: Ale tu była mowa o "zrobieniu" pozwolenia, utrzymanie to wiadomo - im taniej tym lepiej, no chyba, że jesteśmy konkretnymi sportowcami.
  • Odpowiedz