Wpis z mikrobloga

  • 0
Ogólnie warto to instalować? w fallout 76 pamiętam że lubiłem jedynie budować bazy ale sama gra była mega słaba
  • Odpowiedz
Ogólnie warto to instalować?


@Lesrley: jeśli lubisz klimat TES to jak najbardziej, czemu nie ma w gejpasie to Ci nie powiem, ale co do samej gry to IMO najlepsze mmo... na plus masz ogromny żyjący świat z innymi graczami NPC i mnóstwem questów, do tego są aktorzy głosowi, więc jest co robić i czuć, że nie było to robione na odwal, gameplay jest łatwy i przyjemny, typowo jak w mmo ataki
  • Odpowiedz
  • 0
@tarkaz: Są w tej grze płatne ulepszenia postaci czy kupowanie dodatków do domu za realne pieniądze?
w sumie szkoda byłoby nie sprawdzić ale po fallucie 76 mam bardzo małe zaufanie do Bethesdy i nawet tych 20 złotych byłoby mi szkoda gdyby to był kompletny nudny szajs jak fallout :/
  • Odpowiedz
gdyby to był kompletny nudny szajs jak fallout


@Lesrley: wiadomo, ocenić można jedynie subiektywnie, osobiście do fallouta76 robiłem dwa podejścia, za pierwszym razem odbiłem się ze względu na to, że te survivalowe mechaniki to kpina i nawet conan exiles robi to lepiej, później dałem grze drugą szansę i chciałem wsiąknąć w fabułę, ale nie dało się, nudne questy polegające na zabiciu danego typu przeciwnika, zebranie danego typu składników i ogólnie mozolna
  • Odpowiedz