Wpis z mikrobloga

tamci ludzie daleko, ruski Grzesio tuż tuż


@Leniek: ale ambasador Izraela jest bardziej prorosyjski niż Grzesio- ba urodzony i wychowany w Rosji otwarcie popiera Putina i jest wrogi Polsce. Po co w ogóle oni go tu sprowadzili, oprócz poniżania Polski.
  • Odpowiedz
Nie no, mordowanie ludzi chyba jest nieco gorsze xD


@Zergall: nie dla idiotow z wykopu. Dla nich poparcie dla konfy to najgorszą rzecz na świecie, takie to jest życie człowieka pełnego nienawiści
  • Odpowiedz
@11mac11 to są boty i konta poprzejmowane przez tuskowych troli

Wykop miał duży udział w obaleniu ostatnich rządów PO i dziwnym trafem od tamtego czasu zaczął bardzo skręcać w lewo.
Moderatorzy kasujący komentarze i posty, podbijane pulsowowanie postów i znalezisk pro-PO, ktos wyłożył ogromne pieniądze na przejęcie wykopu
  • Odpowiedz
@22sierpnia2023: ale przecież tego chce Izrael by móc rozgłaszać narrację o polskich nazistach i polskich obozach, to jest ich celowe działanie. Chcą specjalnie #!$%@?ć Polaków by Polacy jak najwięcej #!$%@? i by Żydzi mogli prezentować złych Polaków i biednych Żydów, którzy muszą walczyć i chronić się przed strasznymi Polakami. Dlatego Izraelskie wycieczki bronią uzbrojeni ochroniarze by wzmagać poczucie oblężonej twierdzy, że gdyby nie ochrona to Polacy by ich rozszarpali. Tego chce
Bananek2 - @22sierpnia2023: ale przecież tego chce Izrael by móc rozgłaszać narrację ...

źródło: rabbi

Pobierz
  • Odpowiedz
@22sierpnia2023: To jest tak obecna władza jest jak polonistka co nie radzi sobie z klasą, braun to ten inteligentny autystyk, co robi rzeczy które będą zrozumiane za 20lat, a żymianie to takie bananowe dzieci bez wychowania co mi zrobisz mogę przyjść i nasrać, a jak coś mi się nie będzie podobać to przyjdzie mój tata i wykupi wszystkie kamienice w Łodzi, gorzej pozwie ciebie twojego starego, i sam przyniesie akt własności
  • Odpowiedz