Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim: poczytaj o MGTOW i nie zawracaj chorym i biednym przygrywom z tagu dvpy. Pamięta, że kasa jest środkiem do celu, także aż dziw, że gość z taką głową robi tu wysrywy, zamiast realizować za pomocą środków swój cel. Dobra rada - nie #!$%@? się z chooyowy związek, bo z niewiedzy możesz zrobić sobie krzywdę. Jak chcesz mieć związek to chociaż poznaj reguły gry.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zapłać konus za sprzątanie, dwa zastanów się które treningi możesz robić w domu.
I pomyśl o psychiatrze i cukierkach serotoninowych.

Pewnie tylko ostatnie pomoże, e jak zastosujesz pierwsze, to przynajmniej nie będziesz żył w brudzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przykład 2: wczoraj wieczorem inna koleżanka zaprosiła mnie na "herbatę" a ja #!$%@?łem się na narożniku, 90% czasu ziewałem i po 20 #!$%@?łem na


@mirko_anonim: kup multiwitaminę z żeńszeniem, przestań chlać i nie marudź..
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

co do zmęczenia to powodów może być kilka
- słabe geny zamulacza
- niski teść
- problemy z cukrem (sprawdź czy nie robisz się senny po dużych posiłkach/cukrach)
- zespół przewlekłego zmęczenia (sprawdz czy problemy nie zaczeły się po przebyciu jakiejś choroby)
- depresja
- tryb życia (dwa etaty sa jednak wymagające, a siedzenie cały dzien sprzyja zamulaniu i obniżeniu energii)
- starość (nie, 40stka to nie druga 20stka)
-
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Miras badania przede wszystkim. Sprawdz poziom cukru - kup glukometr i rano na czczo badanko codziennie - powinieneś mieć poniżej 90. Po drugie - z samego rana po porannym siku od razu na spacer z psem, bez okularów przyciemnianych i twarzą do słońca - 5 minut jak jest słonecznie, 20 min jak jest pochmurno. Po 3 zbadaj hormony - teść i tarczyca. Jak CI pomoże to kierowniku byś poratował etatem
  • Odpowiedz
  • 1
@mirko_anonim 40-50k bait jak uj i dwa etaty lajtowe po 4-5h?!
Na co ten twój bejtowy npc pracuje na 2 etaty mając mieszkanie i inne dobra materialne? Śmiechu warte te bejty. Npc zmęczony xD
  • Odpowiedz