Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ogau: @StraznikDomowegoOgniska w Polsce raczej problem, póki co i na całe szczęście, nie jest duży, jednak w U S i A w szkołach nawet 30% stanu klasy uważa, że są innej płci albo są nieokreślonej płci. To jest #!$%@? dużo.

Most advocacy groups estimate that 1.7% percent of people are born intersex — the equivalent of about 5.6 million U.S. residents. That estimate is based on a review published in the
  • Odpowiedz
@Ogau: Skoro homoseksualisci to okolo 0,5% spoleczenstwa to juz dla prawaka to samo co 30%... XD.

Ruskie trole i propaganda o "Gejropie" i "Woke" Ameryce...
  • Odpowiedz
piszesz o 30%, a potem podajesz tekst, gdzie jest to 1,7. Co tu się odjaniepawla?


@Ogau: @Niedobry ponieważ nie umiecie czytać co jest napisane. Cytat jest z artykułu nt. DOROSŁYCH, z kolei moja wzmianka dotyczy badania w USA w szkołach odnośnie liczby queer w klasach szkół (nie wiem gdzie indziej miałyby być klasy). Rozrysować?
  • Odpowiedz
kolei moja wzmianka dotyczy badania w USA w szkołach odnośnie liczby queer w klasach szkół


@bregath: to może by tak te badania przytoczyć?
  • Odpowiedz
no popatrz. Co za przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: wolałbyś, abym się nie przyznał do błedu, nie podał źródła i nigdy więcej nie odpowiedział, jak większość wykopków czyni?
  • Odpowiedz