Wpis z mikrobloga

@DeoLawson: Męczennik od wysokiej jakości malowania na biało ścian z grzybem, cyklinowania parkietu z subitem pod spodem, wymiany kranów z rurami stalowymi w ścianach i nowych gniazdek/włączników na starej instalacji.
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: i jeszcze pomśrednik Ci powie, że super i brać, bo Panu Mariuszowi się spieszy ze sprzedażą, a kolejni już się umawiają na oglądanie.
Tak ładnego po KAPITALNYM remoncie w tej cenie nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8k do ręki oczywiście albo z fakturko 10k bo płace podatki.
  • Odpowiedz
@DeoLawson: po moich przygodach z poszukiwaniem mieszkania polecam każdemu starą zasadę. Chcesz zrobić coś dobrze to zrób to sam. Pośrednicy walą w xhuya aby sprzedać. Jedno mieszkanie oglądałem od flipera chyba i właśnie zwróciłem uwagę, że instalacja jest stara i czy rury wymieniane były to mnie wyśmiał "panie w tej niskiej cenie to byś pewnie jeszcze basen tu chciał hehe". Tfu
  • Odpowiedz
@DeoLawson: Przeciętny kowalski zrobi drożej i będzie wiedział co zrobił, czego użył i z jaką starannością i jakością. Ale pan flipper na to: Po #!$%@? mu ta wiedza?

pan flipper odwali po kosztach, poukrywa buble a przeciętny kowalski co się ma interesować, tylko kasę ma dać xD
  • Odpowiedz
i malowania na biało ścian z grzybem, cyklinowania parkietu z subitem pod spodem, wymiany kranów z rurami stalowymi w ścianach i nowych gniazdek/włączników na starej instalacji.


@PfefferWerfer: zobacz jakie oszczędności, nie trzeba odgrzybiać, wymieniać żadnej instalacji, oraz podłóg, a taki nieznający się na temacie Kowalski poniósłby tego olbrzymie koszty, w zamian otrzymując jedynie bezpieczne do życia mieszkanie
  • Odpowiedz
@Myslovitz: w mieszkaniu które oglądałem z moim starym elektrykiem znaleźliśmy takie cudeńko, jak płyta indukcyjna podłączona do przedłużacza (takiego najtańszego białego), podłączonego do kolejnego przedłużacza, a następnie do gniazdka bez zrobionego mostka i z uziemieniem z gównolitu - a to wszystko na starej instalacji aluminiowej, podłączone jeszcze do oryginalnych (30 letnich) korków (w sumie ja nie wiem jak to się nazywa, ale całej tej skrzynki, razem z różnicówką) xD
  • Odpowiedz
@Ulyssos te wszystkie fliperskie mieszkania są tak robione. Ładne są z zewnątrz a to co nie widać to na #!$%@?, byle jak, byle by. Ja w żadne zlecenia z flippera mi już nawet nie wchodzę, nawet jakby płacili 300% normalnej stawki bo szkoda nerwów
  • Odpowiedz