Wpis z mikrobloga

@wstanczyk: Ostatnio już któryś raz widziałem mema z Biedroniem i jego matką, że "haha pobił ją", więc w końcu ciekawość wzięła górę i zacząłem szukać o co chodzi. Oczywiście chwila czytania i okazuje się, że nic takiego nie miało miejsca (jej słowa). Jej mąż był alkoholikiem, dzieciaki stawały po jego stronie (kij wie dlaczego i co to znaczy), a ona ileślat temu pozwała Biedronia. Podczas rozprawy sądowej się pogodzili, ona całej
  • Odpowiedz
Ostatnio już któryś raz widziałem mema z Biedroniem i jego matką, że "haha pobił ją", więc w końcu ciekawość wzięła górę i zacząłem szukać o co chodzi. Oczywiście chwila czytania i okazuje się, że nic takiego nie miało miejsca (jej słowa). Jej mąż był alkoholikiem, dzieciaki stawały po jego stronie (kij wie dlaczego i co to znaczy), a ona ileślat temu pozwała Biedronia. Podczas rozprawy sądowej się pogodzili, ona całej sytuacji żałuje,
  • Odpowiedz
a ty podałeś jakiś argument?


@TeBerry: Podałem fakt, którego nie potrafisz podważyć. Czym zasłynął Biedroń, żeby zdobyć swoją popularność? Wszystko, co zdołasz znaleźć, to otoczka, która ma jedynie uwiarygodnić, że jest kimkolwiek. Do polityki przebił się jako pierwsza zadeklarowana osoba homoseksualna w polskiej polityce, a później ten status był podtrzymywany jako szyld dla ludzi o lewicowych poglądach, żeby zebrać ich głosy.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: Fakt bez argumentów nie jest faktem, lecz opinią.

Oraz wcześniej nie mówiłeś jak Biedroń zdobył popularność, lecz jak zbudował karierę. Bo tak, zgadza się, Biedroń zdobył popularność z bycia gejem, ale to nie przez jego budowanie kampanii, lecz przez prawaków, którym najwyraźniej z tego powodu #!$%@? i muszą ciągle o nim gadać.
  • Odpowiedz
ale to na tobie leży ciężar udowodnienia, że przedstawiona teza jest prawdziwa xD

@framugabezdrzwi: Kto tak powiedział? Wszyscy wiemy, że to fakt. Ja jutro nie będę pamiętał o tym wpisie, a Ty mi każesz wyprowadzać jakieś dowody dla internetowych trollów.
  • Odpowiedz