Wpis z mikrobloga

Kto tak powiedział?

@Wykopaliskasz: prawa logiki stosowane w prawie, w dyskusjach akademickich, w debatach oksfordzkich i innych cywilizowanych formach prowadzenia dyskusji.

Wszyscy wiemy, że to fakt.

To jest tylko i wyłącznie twoja opinia. Jak widać po tym wpisie są ludzie którzy mają inną opinię na ten temat.

Ja jutro nie będę pamiętał o tym wpisie, a Ty mi każesz wyprowadzać jakieś dowody dla internetowych trollów.

Ja ci coś każę? Naucz się
  • 0
@global: No i fajno. To, że Biedroń, to chorągiewka pop-lewicy, to wiadomo od dawna. Gdy takie chorągiewki zaczynają obracać się w kierunku dla nas pożądanym, to tym lepiej.
prawa logiki


@framugabezdrzwi: Tylko że Ty nie potrafisz stosować tych praw logiki, bo niby jak sobie wyobrażasz udowodnienie tego, co napisałem? Mam Ci podać dziesiątki artykułów z początków jego kariery, gdy ujawnił powszechnie, że jest gejem? Nie ma problemu, tylko nie widzę w tym sensu, bo temu raczej nie chcesz zaprzeczyć. To osoba nie zgadzająca się z tym faktem i próbująca go obalić powinna raczej pokazać jego wcześniejsze dokonania. Poza tym
Tylko że Ty nie potrafisz stosować tych praw logiki, bo niby jak sobie wyobrażasz udowodnienie tego, co napisałem?


@Wykopaliskasz: ja nie potrafię stosować logiki, bo teza którą ty wygłosiłeś jest trudna do udowodnienia? xD

Mam Ci podać dziesiątki artykułów z początków jego kariery, gdy ujawnił powszechnie, że jest gejem?

Jak już to temu wykopkowi co się z nim kłóciłeś. I tak, powinieneś (w cywilizowanej dyskusji) to zrobić, bo na tobie leży
Fakt jest faktem.

Popularność zbudowała jego karierę.


Faktem jest również to, że zyskał popularność dzięki wam. Ty jesteś tego świetnym przykładem.

Tak, tak, całe zło jest przez prawaków. Biedroń też.


@Wykopaliskasz: Kto powiedział, że jest to zło?
Czym zasłynął Bąkiewicz że zasłużył na popularność?


@andrzej-roman: Nie wiem, kim jest Bąkiewicz bez sprawdzania w google.

@framugabezdrzwi: Przesadziłaś z ilością tekstu. Streść ten wpis, żebym zobaczył, że warto brać się za jego czytanie, bo jeśli to kolejne nic niewnoszące do tematu bezsensowne wypociny, to nie ma sensu tracić czasu.