Wpis z mikrobloga

@RHarryH: Ceramikę tak, folię niekoniecznie. Ja bym użył folii tylko wtedy, gdyby mi się oryginalny lakier nie podobał, tylko kto kupuje samochód, który mu się nie podoba?
Dziwię się, że ceramika nie jest popularniejsza, bo to naprawdę świetna sprawa, a ogarnąć można samodzielnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nick_Login: No ja mam propozycję z salonu na ceramikę całość + folię na lampy, próg załadunkowy i wnęki klamek. Plus niewidzialna wycieraczka. 3,5k brutto.
  • Odpowiedz
@RHarryH: też się waham, ale wstepnie umowilem się na foliowanie przodu, a reszta ceramika. Jednego dnia jestem co do tego przekonany, a drugiego, że to nie ma sensu i szkoda pieniędzy. :)
  • Odpowiedz
@RHarryH: Apropos wcześniejszego mojego komentarza. No chyba że folia i ceramika jak niektórzy robią i tak jak mi proponowali. Czyli full front PPF i reszta auto ceramika, to wtedy ma sens, przy czym trzeba co jakiś czas (co parę lat) pamiętać o odnawianiu ceramiki.
Ja ostatecznie poszedłem w to aby praktycznie całe auto było w PPF, a tylko nieliczne nieobjęte tym miejsca (typu klamki, drzwi od środka, itp.) były pokryte ceramiką
  • Odpowiedz
  • 1
@Adamfabiarz: Na full front już mi trochę szkoda środków. Zastanawiam się czy nie wziąć samej folii w bazowym pakiecie głównie ze względu na klamki. W moim starym aucie to tam pojawiło się najwięcej przetarć przez lata.
  • Odpowiedz