Wpis z mikrobloga

Nawet poglądów nie znasz i się blaznisz


@d4wid: od socjalizmu do liberalizmu. No super partia. Wash and go dla ludzi bez poglądów xDDD

Bułgarią, która miała 5 wyborów parlamentarnych miedzy 2021 a 2023 rokiem a już się pojawiają głosy o 6 wyborach


@Kagernak: no i dobrze, jak nie umieją wypracować kompromisu ponadpartyjnego to najwyrazniej sie nie nadają
@Ogau są bliscy mi ideowo, dla mnie Polska i polskość są najwyższymi wartościami i jak słyszę, że ktoś jest prorosyjski, bo dba o interes własnego narodu, to żal mi pożytecznych idiotów, którzy taką propagandę kolportują.
@d4wid: od socjalizmu do liberalizmu. No super partia. Wash and go dla ludzi bez poglądów xDDD


@dafto: najpierw piszesz

Raz są turbo liberałami, raz turbo lewakami

Po skrinie, który właśnie mówi o ich poglądach (liberałowie i socjaliberalizm) wyśmiewasz ich.
W ogóle ty jesteś po jakiejś szkole, że nie wiesz o istnieniu socjaliberalizmu?
są bliscy mi ideowo


@a_maze: to jesteś prorosyjskim zamordystą ¯\(ツ)/¯

dla mnie Polska i polskość są najwyższymi wartościami


@a_maze: to czemu twierdzisz, że konfederosja jest zgodna z twoimi poglądami?

jak słyszę, że ktoś jest prorosyjski, bo dba o interes własnego narodu


@a_maze: konfederacja nigdy nie dbała o żadne polskie interesy. Co to w ogóle za bzdura?

żal mi pożytecznych idiotów, którzy taką propagandę kolportują


@a_maze: dokładnie. Żal takich,
@a_maze: i właśnie to jest u was najgorsze. Jesteś prosty chłop, nie masz ani wykształcenia, ani niesamowitej pracy, ale myślisz, że to wszyscy inni są debilami, a ty najmądrzejszy. Niestety, ale chłopski rozum (chociaż już chyba nawet chłopski rozum widzi powiązania brauna czy bosaka z rosją) to nie jest szczyt ludzkich możliwości.
@rales: Dobrze, że konfie znowu rośnie poparcie, oby z sondażu na sondaż było coraz większe wprost proporcjonalnie do jazgotu dużej części wykopków z tego właśnie powodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślę, że PO nie ma tak odklejonych polityków jak szurskie konfiarskie kuce


@d4wid: czytając twoje posty nie byłbym tego taki pewien. Srogi się odklejasz ostatnimi czasy. I standardowo - dowiem jesteś na te badania, co mówiły, że PO to najtoksyczniejszy elektorat.
@d4wid: czytając twoje posty nie byłbym tego taki pewien. Srogi się odklejasz ostatnimi czasy. I standardowo - dowiem jesteś na te badania, co mówiły, że PO to najtoksyczniejszy elektorat.


@USSCallisto: Jakie to badania, z Chłopskiego Uniwerka?
Widzisz wykopku, nikt normalny nie szanuje konfiarzy, którzy tylko poszerzają kacapską propagandę. NIe trzeba być miłym dla szurów.
Btw. jeśli dla ciebie odklejanie to ciśnięcie kacapów i szurów, no to nieźle masz pod garem.
d4wid - >@d4wid: czytając twoje posty nie byłbym tego taki pewien. Srogi się odklejas...

źródło: 1a93f9f38db56e0a7612b3eb8a9ba5294002070091ca89b18b751a5038fb71b4

Pobierz