Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek: czy to że jestem samotna matka oznacza że mam brać co los daje i nie wybrzydzać ? Sorry ale to chyba z Tobą jest coś nie tak jak nie potrafisz się pogodzić z tym że nie jestem Tobą zainteresowana. Nie pozdrawiam Pana desperata 🤣
  • Odpowiedz
@okonek812: czekam z niecierpliwością. Chyba że już napisałeś a Tobie też nie odpisałam i zaraz mnie tu zdisujesz że mam wgl jakiekolwiek wymagania no bo jak to tak ma dziecko i jeszcze wymaga 🤣
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: to że się z kimś związałam mamy razem dziecko a później zostałam zdradzona nie znaczy że nie myślę a raczej że tak się w życiu dzieje a Ty chyba masz mało ciekawe życie skoro interesujesz się moim pajacu
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: hahahaha no trzymajcie mnie. Skąd Ty możesz wiedzieć na co leciałam? Nie miałam na to najmniejszego wpływu a tak dla jasności to gość był przeciętny nie był modelem z super sylwetka ale Ty za to pewnie musisz być 2/10 że tak się odnosisz co do tego wyglądu. Jeśli ktoś jest dla mnie nieatrakcyjny to odrazu jestem zła bo ktoś mi się nie podoba ? Może zacznij mierzyć w troszkę brzydsze
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: moje dziecko ma bardzo dobrze ze mną przynajmniej nie pcham się w związek z byle kim więc nie obrażaj i nie odnos się na mój temat bo nic o mnie nie wiesz. Jedyne co wiesz to jak być przegrywem
  • Odpowiedz